Naga MarketsGBP/USD – formacja RGR straszy spadkami - analiza dla początkującychNotowania pary GBP/USD od pewnego czasu układają się w kształt formacji głowy z ramionami. Linia szyi jest już naruszana, a warto zdać sobie sprawę, że po silnym odbiciu z połowy marca, jest z czego oddawać wzrosty. Jeżeli chodzi o fundamenty, wydaje się, że dla rynków kwestie brexitu i umowy handlowej zeszły na dalszy plan. Teraz kluczowe jest otwieranie gospodarki, a tu Wielka Brytania wygląda słabo na tle innych państw Europy. Ostatnio premier Johnson przestawił plan otwierania gospodarki, który nie spotkał się z entuzjazmem na rynkach.

  • Pandemia mocno udarze w Wielką Brytanię
  • Kwestie nowej umowy handlowej z UE schodzą na dalszy plan
  • Potencjalna formacja odwrotu na GBP/USD

Wspomniano, że cały plan będzie realizowany w dość powolny sposób. Dodatkowo, nowe niepokojące dane o zachorowaniach w Niemczech i Korei Południowej, podbiły niepokoje, co umocniło dolara.

Możliwy RGR na GBP/USD

Najbliższe istotne dane gospodarcze mamy w środę, kiedy poznamy na jak dużym minusie znalazło się brytyjskie PKB w pierwszym kwartale. Słabe dane mogę być kolejnym argumentem za realizacją wspomnianej formacji.

gbpusd

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here