Naga MarketsInteresująco od końca 2016 roku wyglądają notowania pary GBP/NZD na wykresie tygodniowym. Mamy tutaj kilkuletni trend wzrostowy o czytelnej strukturze dołków i szczytów i nadal, mimo tych wzrostów, na tle wcześniejszych 10 lat cena jest na relatywnie niskich poziomach.

  • Spadek globalnego apetytu na ryzyko osłabia waluty Antypodów
  • Kurs GBP/NZD nad kluczowym wsparciem
  • Perspektywy kontynuacji długotrwałego trendu wzrostowego

Obecnie waluty Antypodów, które uznawane są za dość ryzykowne aktywa, silnie tracą. Mimo, że funt także nie grzeszy siłą, to jednak w tej parze przewaga jest po stronie brytyjskiej waluty. Wczoraj doszło do mocniejszego osłabienia dolara nowozelandzkiego, który tracił na wzroście globalnego ryzyka, po tym jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy przedstawił słabe prognozy dla świata, zakładając recesję widzianą ostatnią podczas wielkiego kryzysu lat 30-stych.

Kurs GBP/NZD w długoterminowym trendzie wzrostowym

Ciekawie wyglądają notowania, gdyż wszystko skazuje, że z chwilowej konsolidacji nad wsparciem przy 2,05 to popyt wychodzi zwycięsko. Wydaje się więc, że w najbliższym czasie kurs powinien nadal wzrastać.

gbpnzd

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here