Naga MarketsNotowania pary walutowej GBP/JPY kontynuują w tym tygodniu impulsu spadkowy, który rozwinął się po przełamaniu kluczowego wsparcia przy 143,84. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena dotarła obecnie do kolejnego znaczącego poziomu przy 141,20.

Jen japoński w ostatnim czasie umacnia się na fali strachu wywołanej eskalacją wojny handlowej USA i Chin. Z kolei funt szterling słabnie reagując na niepewność polityczną związaną z Brexitem.

W poniedziałek byliśmy świadkami wyznaczenia nowego dołka, jednak wczoraj kurs oscylował w zakresie poprzedniej sesji, co doprowadziło do powstania formacji inside bar. Istotne znaczenie może mieć teraz kierunek wybicia z inside bara.

Przełamanie minimów świecy matki formacji inside bar oraz kluczowego wsparcia przy 141,20 otwierałoby drogę dalszym spadkom w kierunku 137,40. Alternatywnie, wybicie górą z inside bara wskazywałoby na potencjał ruchu korekcyjnego. Najbliższy opór przy tym scenariuszu znajdziemy na zniesieniu 38,2% przy 143,22, a wyżej znajduje się poziom 143,84, który wcześniej zapewniał wsparcie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs funta do jena (GBP/JPY) - wykres dzienny - 15 maja 2019
Kurs funta do jena (GBP/JPY) – wykres dzienny – 15 maja 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here