Naga MarketsKurs funta rośnie w stosunku do jena. GBP/JPY trafia jednak na opórKurs funta porusza się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty formujące się na coraz niższych poziomach. Jednakże ostatni szczyt uplasował się w pobliżu poprzedniego, co daje swego rodzaju znak ostrzegawczy. Kolejny znak stanowi dzisiejszy powrót do oporu. Jak może wyglądać dalszy los kursu pary walutowej  GBP/JPY?

  • Funt do jena testuje opór przy 132,35 po raz trzeci w tym miesiącu
  • Skuteczne wybicie w górę otwierałoby drogę wzrostom w kierunku 135,24
  • Najbliższe wsparcie na GBP/JPY wypada blisko 130,82

Notowania funta po raz kolejny trafiają na opór

Jak widać na wykresie dziennym pary walutowej GBP/JPY poniżej, umocnienie funta w stosunku do jena zaprowadziło dziś notowania z powrotem do kluczowego oporu w obrębie 132,50. Obszar ten wcześniej sprawdzał się także w roli wsparcia.

Istotne znaczenie będzie zatem miał wynik testu tego oporu. Jeśli okaże się on pozytywny, najbliższe lokalne wsparcie, do którego będą mogły kierować się notowania znajdziemy przy 130,82, a kolejne przy 129,35.

Sprawdź ofertę licencjonowanego i regulowanego brokera XM posiadającego w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych
Sprawdź warunki brokera.
Wykres dzienny pary walutowej GBP/JPY

Alternatywnie, wybicie w górę ponad opór przy 132,35 dawałoby szansę na ruch wzrostowy do kolejne strefy obrony w pobliżu 135,24. Tam następnie można się będzie rozglądać za sygnałami sprzedażowymi.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here