Naga MarketsNotowania pary walutowej GBP/CAD wyznaczyły w ubiegłym tygodniu nowy dołek na poziomie 1,7325 po czym rozpoczęła się korekta wzrostowa ostatniego impulsu spadkowego. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs w ramach korekty zniósł 61,8% wcześniejszego ruchu.

Po przetestowaniu poziomu zniesienia (1,7611) notowania utworzyły w czwartek niedźwiedzią formację outside bar wskazującą na powrót strony podażowej. Spadki kontynuowane były w piątek.

Mając na uwadze powyższe, istnieje szansa na zakończenie korekty i kontynuację spadków. Pierwszym celem przy tym scenariuszu może być poziom ekspansji 61,8% ruchu ABC, który wypada w okolicach ubiegłotygodniowych minimów.

Alternatywnie, pro-spadkowe nastawienie na GBPCAD zakwestionowane zostanie po zamknięciu notowań na wykresie dziennym ponad szczytem z ubiegłego tygodnia / zniesieniem 61,8% ruchu AB.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

GBP/CAD - wykres dzienny - 8 kwietnia 2019
GBP/CAD – wykres dzienny – 8 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here