Naga Markets


Kurs funta szterlinga w relacji do dolara kanadyjskiego (GBP/CAD) spędziły ubiegły miesiąc w zakresie notowań z października. Tym samym na wykresie miesięcznym powstała formacja inside bar, która wskazuje na okres konsolidacji.

Wspomniany wyżej inside bar uformował się na kluczowym wsparciu horyzontalnym przy 1.6595 (minima świecy matki). Z kolei od góry opór zapewnia szczyt październikowej świecy matki (1.7284) oraz kanał średnich EMA 10/20.

Kurs funta szterlinga w relacji do dolara kanadyjskiego (GBP/CAD) spędziły ubiegły miesiąc w zakresie notowań z października

Traderzy mogą poszukiwać okazji transakcyjnych po skutecznym wybiciu jednego z ekstremów świecy matki formacji inside bar. Przełamanie wsparcia przy 1.6595 otwierałoby drogę dalszym spadkom w kierunku dołka z września 2017 roku (1.5835).

Alternatywnie, pokonanie górnego ograniczenia konsolidacji w okolicach 1.7284 odsłoniłoby szczyt z czerwca br., który ustanowiony został na poziomie 1.7700. W przypadku handlu na parach z funtem należy brać pod uwagę kontynuację retoryki związanej z Brexitem.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Przełamanie wsparcia przy 1.6595 otwierałoby drogę dalszym spadkom w kierunku dołka z września 2017 roku


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here