Naga MarketsKurs funta do dolara australijskiego kontynuuje rajd wzrostowy, który rozpoczął się na koniec minionego tygodnia. Aprecjacja pary walutowej GBP/AUD zaprowadziła dziś jej notowania do kluczowe strefy podaży w obrębie 1,8400.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena w ubiegły piątek przebiła się przez lokalny opór przy 1,8095. Z kolei w poniedziałek, poziom ten został przetestowany, jednak tym razem w roli wsparcia. Skuteczny test od tego czasu prowadzi kurs na nowe maksima.

Przed kupującymi teraz spore wyzwanie, cena dotarła bowiem do kluczowej strefy podaży w obrębie 1,8400. Nieco wyżej znajduje się dodatkowo górne ograniczenie kanału wzrostowego, które również można zadziałać jako opór.

W przypadku ewentualnego odbicia od obszaru oporu wymienionego powyżej, cena może zniżkować ponownie w kierunku 1,8095 lub niżej, do wsparcia kanału. Alternatywnie, utrzymanie tendencji wzrostowej po pokonaniu strefy stojącej na drodze kupującym otwierałoby drogę do około 400-pipsowego wzrostu w kierunku obszaru oporu w obrębie 1,8800.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) - wykres dzienny - 19 września 2019
Kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) – wykres dzienny – 19 września 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here