Naga Markets
W połowie obecnego miesiąca notowania pary walutowej GBP/AUD zaliczyły silny spadek, co doprowadziło do pokonania dwóch istotnych poziomów. Pierwszy to wsparcie horyzontalne w obrębie 1.7900. Drugi to z kolei linia trendu biegnąca od dołka z września 2017 r.

Po wybiciu wspomnianych wyżej poziomów, cena osunęła się jeszcze nieznacznie kolejnego dnia. Potem jednak ponownie pojawili się kupujący, gdzie zamknięcie sesji z 20 listopada miało miejsce ponad linią trendu oraz maksimami świecy matki formacji inside bar.

Obecnie cena nadal utrzymuje się ponad linią trendu i chociaż momentum wciąż jest po stronie sprzedających, para GBPAUD ma szansę na głębsze cofnięcie. Przy tym scenariuszu kluczowy byłby test obszaru w obrębie 1.7900, który może teraz działać jako opór.

Utrzymanie oporu na 1.7900  to także szansa na kontynuacje trendu spadkowego. Jak bowiem widać na wykresie dziennym poniżej, dołki i szczytu układają się na coraz niższych poziomach. Warto jednak mieć na uwadze dalszy wieści dotyczące Brexitu, które mogą powodować zmienność i zaburzać technikalia na tej parze.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Utrzymanie oporu na 1.7900  to także szansa na kontynuacje trendu spadkowego


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here