Naga MarketsGBP/AUD – ponowny atak na opór przy 1,84? - analiza dla początkującychInteresująco wygląda sytuacja techniczna na wykresie tygodniowym pary GBP/AUD. Na niedawnym posiedzeniu banku Australii zdecydowano się zwiększyć program skupu aktywów, a podobne sygnały wczoraj zostały wysłane przez Bank Nowej Zelandii. To może stworzyć szansę na lekkie osłabienie walut Antypodów. Z kolei po stronie funta raczej słabe są obawy o brexit bez umowy.

  • Ryzyko bezumownego brexitu na razie ignorowane na rynku
  • Kurs GBP/AUD z możliwym powrotem pod 1,84

Mimo doniesień prasy, że rozważane jest nawet odejście od stołu negocjacji ze stroną unijną, rynki specjalnie się tym nie przejmują. Dzisiaj poznamy kilka ważnych danych z brytyjskiej gospodarki. Chodzi o odczyt usługowego PMI za sierpień oraz przemówienie szefa Banku Anglii.

Ciekawe położenie na W1

Na wykresie W1 widać kilkuletni trend wzrostowy oraz odbicie po ogromnej korekcie od linii trendu. Teraz cena nie odskakuje za bardzo od poziomu 1,84 i wydaje się, że możliwy jest ponowny atak na ten opór w najbliższym czasie.

gbpaud

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here