Naga MarketsNotowania pary walutowej GBP/AUD przez większą część obecnego roku poruszają się w zakresie, którego górne ograniczenie wypada na poziomie 1,8861, a dolne usytuowane jest przy 1,8114. Obecnie kurs ponownie zmierza do wsparcia zakresu.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, na początku czerwca para GBPAUD kolejne raz odbiła od wsparcia przy 1,8114. Jednakże kupujący nie byli silni na tyle, by wypchnąć notowania z powrotem do górnej bandy zakresu. Cena dotarła jedynie do lokalnego oporu przy 1,8424.

W tym tygodniu obserwujemy powrót niedźwiedzi, które spychają dziś kurs w okolice 1,8114. Rozstrzygnięcie potencjalnego testu wsparcia może dać wskazówkę, co do dalszego kierunku ruchu.

Jeśli zamknięcie dnia będzie miało miejsce pod strefą wsparcia w obrębie 1,8114, sprzedający otworzą sobie drogę do kolejnego kluczowego poziomu blisko 1,7873. Alternatywnie, utrzymanie dolnej bandy zakresu sprawi, że cena pozostanie uwięziona w mniejszym zakresie i potencjalnie skieruje się do 1,8424.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs funta do dolara australijskiego (GBP/AUD) - wykres dzienny - 26 czerwca 2019
Kurs funta do dolara australijskiego (GBP/AUD) – wykres dzienny – 26 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here