Naga MarketsGBP/AUD – oczekiwanie na mocniejszy ruch wzrostowy - analiza dla początkującychInteresująco pod względem zarówno technicznym, jak i fundamentalnym, w kontekście nadchodzących wydarzeń, wygląda wykres tygodniowym pary GBP/AUD. Druga połowa roku czyli okres po potężnych spadkach, to czas kształtowania się rozbudowanej formacji odwróconej głowy z ramionami, lepiej widocznej na interwale dziennym. Warto zwrócić uwagę na szerszą technikę czyli linię trendu i wsparcie przy 1,75.

  • Umowa handlowa UK-EU możliwa w najbliższym czasie
  • Popytowa presja a funcie

Oczywiście do mocnego odbicia, a wręcz powstania nowego trendu wzrostowego, potrzebne są impulsy fundamentalne. Taki może być umowa handlowa Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Widać optymizm w tej sprawia, a zdaniem prasy, kompromis może zostać zawarty już w najbliższych dniach lub tygodniach.

oRGR przy linii trendu?

Po za tym, Wielka Brytania pomału wychodzi z lockdownu i prawdopodobnie bardzo szybko dopuści do obrotu jedną ze szczepionek na koronawirusa. Zakończenie tematu brexitu, może być głównym czynnikiem chwilowego umocnienia waluty po długim okresie słabości. Czekamy więc na wybicie okolic 1,84 co będzie można uznać za aktywację wspomnianej formacji.

gbpaud

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here