Naga Markets

W poniedziałek (10 stycznia) na parze funta brytyjskiego z australijskim dolarem (GBP/AUD) pojawiła się formacja inside bar. Szczyt świecy tworzącej formację (świeca matka) znajduje się na przeszło 6-miesięcznym maksimum co czyni ta formacje wartą rozegrania. Dzisiaj cena wybiła dołem z formacji. MACD ustanowił maksimum i zaczyna spadać.

GBP/AUD

gbp/aud
GBPAUD D1 – inside bar na 6-cio miesięcznym maksimum

Strategia PA+MACD, służąca do analizy tej pary opiera się na trzech obiektywnych założeniach. Aby otworzyć zlecenie musimy odpowiedzieć twierdząco na trzy pytania – widoczne na załączonej grafice.Założenia strategii PA+MACD – trzy obiektywne pytania

W przypadku analizowanej pary GBPAUD – na wszystkie pytania możemy odpowiedzieć twierdząco. Inside bar znajduje się odpowiednio wysoko, nastąpiło wybicie z formacji i MACD zmienił kierunek (czerwony).
Zgodnie ze strategią PA+MACD spełnione są warunki do otwarcia zlecenia sell.

Więcej o strategii PA+MACD stosowanej na parach walutowych opowiem w trakcie sesji live trading w których możecie wziąć udział we wtorki i środy.

Weź udział w sesji Live Trading, co środę o godzinie 15:30

W środę, 19 stycznia 2022 roku, o godz. 15:30 zaczynamy co tygodniową sesję live tradingu. Będziemy omawiać aktualną sytuacje makroekonomiczną i pary walutowe. Link do zapisów znajduje się w tym miejscu, dołącz do Live Trading Roomu!

Spotkania odbywają się cyklicznie w każdą środę. W ich trakcie omawiane są potencjalne możliwości rynkowe oraz analizowane wybrane, najciekawsze instrumenty.

Wtorkowe podwieczorki przy wykresach live 17:30-18:30

W styczniu co wtorek będzie transmitowana sesja Live Trading na kanale youtube telewizji internetowej Comparic24. Zapraszam we  wtorek, 18 stycznia o 17:30-18:30. Wstęp wolny. Transmisja live na youtube Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here