Naga MarketsGaz ziemny dotarł do ważnego poziomu oporuNotowania gazu ziemnego w Stanach Zjednoczonych już na początku lutego dotarły do okolic 3 USD za mln BTU. Ta psychologiczna bariera okazała się jednak skutecznym poziomem oporu aż do teraz. Wczoraj ceny gazu ziemnego w USA po raz kolejny ją naruszyły – ale po raz kolejny spotkały się z reakcją sprzedających. W rezultacie, notowania gazu spadły i dzisiaj rano poruszają się w rejonie 2,85 USD za mln BTU.

Gaz ziemny dotarł do okolic 3 USD za mln BTU

Wczoraj negatywnym akcentem na rynku gazu ziemnego okazał się raport Departamentu Energii USA. Instytucja ta podała swoje cotygodniowe wyliczenia dotyczące zapasów gazu w tym kraju. Według departamentu, w poprzednim tygodniu zapasy gazu w USA spadły o 171 mld stóp sześciennych, podczas gdy oczekiwano większego spadku, o około 175 mld stóp sześciennych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania gazu ziemnego w USA – dane dzienne

W rezultacie, zapasy gazu ziemnego w Stanach Zjednoczonych znalazły się na poziomie 2,516 bln stóp sześciennych, czyli na odrobinę niższym (o 9 mld stóp sześciennych) poziomie niż rok temu, ale o 152 mld stóp sześciennych wyższym poziomie niż 5-letnia średnia dla tego okresu w roku.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy dolara | wti notowania | akcje bml | notowania kryptowalut | kursy walut w czasie rzeczywistym |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here