Naga MarketsSpółka DRAGO entertainment poinformowała we wtorek przed godziną 22:00, że w przeciągu zaledwie półtorej godziny po premierze tytułu Gas Station Simulator na platformie gamingowej Steam przychody ze sprzedaży przy uwzględnieniu kosztów prowizji platformy oraz wydawcy pokryły koszty produkcji wynoszące około 450 tys. zł.

  • Gas Station Simulator, autorski tytuł od DRAGO entertainment zadebiutowała we wtorek wieczorem w pełnej wersji na Steam
  • Pozycja znalazła się w czołówce Global To Bestsellers w ramach platformy
  • Zarząd Spółki przekaże szczegółowe informacje podsumowujące premierę Gry po upływie 72 godzin od dnia premiery w odrębnym raporcie bieżącym ESPI
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Gas Station Simulator od DRAGO entertainment zadebiutował na Steam

Tytuł Gas Station Simulator zapowiedziany został pod koniec 2019 roku. 28 kwietnia br. na platformie Steam twórcy gry udostępnili prolog gry pt. Gas Station Simulator Early Days.Rozgrywka toczy się w USA wzdłuż autostrady prowadzącej przez pustynię. Gra pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej. Użytkownik zajmuje się renowacją i zagospodarowaniem samego budynku stacji, dojazdu do niej, ale i terenu wokół.

Spółka opublikowała o godzinie 21:48 w dniu 15 września raport bieżący, w którym poinformowała, że całkowite koszty produkcji gry zwróciły się w przeciągu 90 minut.

Zarząd Drago Entertainment S.A. z siedzibą w Krakowie niniejszym informuje, że w ciągu półtorej godziny od premiery gry „Gas Station Simulator” (Gra) na platformie Steam wygenerowana sprzedaż Gry, po uwzględnieniu kosztów prowizji platformy oraz wydawcy, pokryła całkowite łączne koszty produkcji Gry wynoszące szacunkowo około 450.000 zł – napisano w oświadczeniu.

Co więcej tytuł znalazł się od razu na liście Globalnych Bestsellerów platformy Steam, na której utrzymuje się również w czwartkowy poranek:

Źródło: Steam

– Dzisiejszy dzień to ważny moment w kalendarzu premierowym DRAGO entertainment. Finalny kształt Gas Station Simulator zawdzięczamy sugestiom licznej grupy zaangażowanych graczy. Tuż przed premierą wishlista tytułu wynosiła ponad 130 tys. użytkowników, a darmowe demo i prolog pobrało ponad 500 tys. graczy.

Nie ulega wątpliwości, że Gas Station Simulator to tytuł mocno wyczekiwany przez miłośników symulatorów. Tym większą przyjemność sprawia nam oficjalna premiera tego projektu, do której przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Pokładamy duże nadzieje w tym tytule – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.

invest

DRAGO entertainment równolegle pracuje nad kilkoma innymi tytułami, w tym Winter Survival Simulator oraz 2. częścią do Treasure Hunter Simulator. Sequel będzie wzbogacony o rozbudowany system fabularny i elementy RPG, a główny bohater zyska nowe umiejętnościJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here