Naga Markets

Już 9 września 2022 roku w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) odbędzie się druga edycja konferencji CryptoVerse Expo. Wydarzenie to zgromadzi ekspertów, entuzjastów i influencerów oraz przedstawicieli projektów powiązanych ze światem blockchain. Jednym partnerów tego eventu jest projekt kryptowalutowy GARI.

O co chodzi w sieci GARI?

Sieć GARI rewolucjonizuje gospodarkę społeczną i twórczą, zapewniając bramę do korzyści płynących z web3. Jest to jest wiodąca i najszybciej rozwijająca się sieć społecznościowa web3 na świecie.Sieć Gari Network zasila aplikację Chingari służącą do tworzenia krótkich (15-60 sekundowych) treści wideo. Jej użytkownicy angażują się likując, komentując i udostępniając poszczególne treści, za co ich Twórcy otrzymują token GARI na portfelu Chingari.

Sama aplikacja jest wśród 20 najczęściej pobieranych aplikacji na świecie. Obecnie z platformy korzysta ponad 140 milionów użytkowników.

Zainstaluj aplikację, publikuj treści, baw się i zarabiaj od 1 dnia, spróbuj teraz: https://chingari.io/

Token GARI posiada obecnie ponad 1,2 mln użytkowników. Fakt ten sprawia, że jest to trzeci najbardziej popularny token na blockchainie Solana.

Źródło: solscan.io

Monetyzuj czas spędzany w social mediach

Z ostatnich badań przeprowadzonych przez Statista & World Economic Forum (WEF) wynika, że w ostatniej dekadzie ludzie w wieku od 16 do 64 lat spędzają średnio 150 minut na platformach mediów społecznościowych.

Aplikacja Chingari umożliwia swoim użytkownikom monetyzację czasu spędzonego w mediach społecznościowych. Zyskują na tym nie tylko twórcy treści, lecz także ich konsumenci. Jedni i drudzy otrzymują bowiem wynagrodzenie za swoje zaangażowanie poprzez GARI Mining Program.

XTB

Program ten wynagradza użytkowników i twórców za wykonywanie przez nich codziennych czynności, takich jak m.in. logowanie się do aplikacji, przeglądanie, komentowanie i udostępnianie treści.

Poniżej znajduje się pełna lista działań w aplikacji, dzięki którym użytkownicy mogą zyskać token GARI:

Źródło: medium.com/@gari.network

Skaluj swoją sieć i zarobki

Każdy uczestnik sieci społecznościowej Chingari może wprowadzić nowych i unikalnych użytkowników na platformę, aby zmaksymalizować swoje codzienne zarobki pasywnie poprzez zwiększenie ich dzięki programowi poleceń GARI Network Score.

Codziennie górnik GARI otrzymuje pięć unikalnych kodów zapraszających do zapraszania nowych użytkowników. Kody te tracą ważność w momencie przyjęcia użytkownika i aktywacji maksymalnie do 72 godzin (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Jednak co 24 godziny będą generowane nowe unikalne kody zaproszeniowe.

Obecnie istnieje pięć poziomów systemu poleceń z określonymi procentami dystrybucji zachęt.

Jak zdobyć więcej tokenów GARI?

Ponadto, w ramach aplikacji uczestnicy (twórcy i użytkownicy) mogą zakupić Booster Badges za 250 USD tokenów GARI. Te Boostery to ulepszone NFT, które umożliwiają uczestnikom pomnożenie ich codziennych zachęt GARI od 2x do nawet 10x.

Pierwszy na świecie rynek Video NFT

Twórcy Gari uruchomili także niedawno pierwszy na świecie rynek Video NFT (vNFT) o nazwie Creator Cuts. Rynek ten umożliwi twórcom treści wybijanie i wystawianie na aukcji swoich filmów Chingari jako NFT. W ten sposób będą mogli zarabiać na swoich treściach, znajdując globalnych nabywców, którzy będą licytować i handlować (kupować/sprzedawać).

Umożliwia to również użytkownikom bezpośrednie inwestowanie w swoich ulubionych twórców treści i zarabianie. Obecnie Creator Cuts znajduje się w fazie BETA.

Panda GARI

GARI Panda NFT o łącznym wolumenie obrotu 2700 Sol jest kolejną kolekcją Blue Chip Solana NFT, która posiada 9999 wariantów maskotki tokena GARI – Panda.

Daje Ci dostęp do ekskluzywnego klubu sympatyków GARI, którzy dzięki posiadaniu GARI Panda będą mogli cieszyć się nieskończonymi udogodnieniami. Dostęp do klubu ogłoszeń Chingari, korzyści ze stakingu NFT, DAO, GARI Mining, Network Scor, Creator Cuts (vNFT) i wiele innych.

W miarę budowania ekosystemu GARI, do posiadaczy GARI NFT Panda będzie dodawanych więcej udogodnień.

Sieć GARI stanie się bardziej integracyjna

Twórcy GARI zapewniają, że sieć stanie się bardziej integracyjna w najbliższej przyszłości. Użytkownicy będą mieli możliwość stawiania tokenów GARI i dokonywania swoich wyborów poprzez głosowanie za pośrednictwem GARI DAO i subDAO. DAO to w zasadzie klub, firma, grupa i tak dalej. Powiedzmy, że grupa społeczności internetowych ze wspólną wizją sieci.

Dołącz do społeczności 100M+ GARI Network: https://linktr.ee/garinetwork

W sprawie partnerstwa i współpracy marketingowej GARI, napisz do Jimmy’ego: https://allmylinks.com/jimmyhumaniaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here