Naga MarketsGANA Technologies, pierwszy bazujący na blockchainie projekt, którego celem jest dostarczenie zoptymalizowanych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji (AI) osobom i grupom badawczym w branży medycznych konopi indyjskich, rozpoczął właśnie swoje ICO. Publiczna sprzedaż tokenów rozpoczęła się 21 maja i potrwa do 20 lipca 2018 roku.

Chociaż wiele osób nadal uważa wykorzystanie marihuany w celach leczniczych jako kontrowersyjne, to obecnie ponad 18 krajów (w tym Kanada, Finlandia, Niemcy, Włochy i Holandia) zalegalizowało używanie kannabinoidów do celów medycznych. Stosuje się je w leczeniu takich objawów i chorób jak skurcze mięśni u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, utrata apetytu u pacjentów z HIV/AIDS, nudności (np. spowodowane chemioterapią), bezsenność, przewlekły ból i choroba Leśniowskiego-Crohna.

W tych krajach branża konopi indyjskich rozwija się niezwykle dynamiczne, ale jeśli chodzi o aspekty technologiczne, to cały czas pozostaje wiele do modyfikacji. Przy obecnym wzroście medycyny precyzyjnej, rynek ten mógłby odnieść duże korzyści z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań IT, które pracują z ogromnymi pakietami danymi, przeprowadzając dogłębną analizę i dostarczając odpowiednie rekomendacje.

GANA Technologies wypełnia lukę rynkową poprzez stworzenie ekosystemu, który gromadzi i udostępnia dane od osób używających konopi indyjskich, sprzedawców detalicznych i instytucji badawczych. W branży tej było kilka innych projektów blockchain, ale żaden z nich nie posiadał już wcześniej przygotowanej sztucznej inteligencji. AI zapewniona przez GANA może być wykorzystywana do prowadzenia badań, analizowania ogromnych ilości danych i pomocy w znalezieniu odpowiedniego leczenia dla pacjentów.

Członkowie ekosystemu stają się pośrednimi twórcami autorskiego AI – dostarczane przez nich dane będą wykorzystywane do dalszego nauczania sztucznej inteligencji. Wszystkie dane są gromadzone przez aplikację mobilną GANA. Użytkownik może ustawić żądany poziom jawności: żadne dane osobowe nie mogą zostać pobrane bez jego zgody. GANA wykorzysta blockchain do rejestrowania każdego przypadku manipulowania danymi oraz do zachowania integralności, niezawodności, bezpieczeństwa, przejrzystości i anonimowości.

“Ekosystem GANA początkowo skupia się na zbieraniu danych z branży konopi indyjskich, ale jest otwarty dla każdego, kto chce być częścią systemu” – mówi Gapseong Noh, dyrektor generalny projektu. “Na przykład producent treści cyfrowych do zastosowań mobilnych może dostarczać materiały dla użytkowników ekosystemu GANA. W takim przypadku otrzyma on użyteczne informacje zwrotne, które z kolei mogą być wykorzystane do poprawy jakości i adekwatności treści”.

GANA planuje nawiązać współpracę z najlepszymi ekspertami w branży konopi indyjskich i zmodernizować istniejący system. Na przykład, pacjenci będą mogli zaprogramować przepisane leczenie za pomocą aplikacji GANA i odebrać je w lokalnym szpitalu. Wszystkie płatności w systemie będą dokonywane w tokenach GANA.

Cena 1 tokena GANA wynosi 0,00005 ETH. Użytkownicy GANA otrzymują również tokeny jako nagrodę za udostępnianie swoich danych. Podczas ICO projekt przewiduje zebranie 20 000 ETH do 60 000 ETH; zebrane fundusze zostaną wykorzystane na badania i rozwój ekosystemu. Minimalny pułap w przypadku sprzedaży publicznej wynosi 3 ETH. Wcześni nabywcy otrzymują bonusy: do 10%.

Więcej informacji na temat GANA Technologies ICO można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej https://ganacoin.io/ico.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here