Naga MarketsGAMIVO wprowadza na platformę akcesoria gamingowe firmy HamaGAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy,rozpoczął współpracę z firmą Hama, niemieckim producentem akcesoriów dla graczy. Od przełomu października i listopada produkty firmy z Niemiec są dostępne dla użytkowników platformy GAMIVO. Współpraca z cenioną marką z Monheim to istotny krok w kierunku uatrakcyjniania oferty platformy sprzedażowej dla graczy.

GAMIVO rozszerza swoją ofertę o produkty fizyczne

W październiku serwis GAMIVO rozszerzył ofertę o przeznaczone dla graczy produkty fizyczne, w tym słuchawki, myszki, klawiatury, pudełkowe wydania gier oraz inne akcesoria gamingowe i gadżety kolekcjonerskie. Zmiana ta została bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników serwisu. Teraz, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma pracuje nad poszerzeniem spektrum oferowanych produktów. Efektem tego jest między innymi pojawienie się na GAMIVO.com akcesoriów marki Hama.– Kiedy GAMIVO powstawało, Hama przygotowywała się do 95. urodzin firmy. Współpraca z tak doświadczonym partnerem jest dla nas niezwykle cenna. To także dobra wiadomość dla naszych użytkowników. Od początku staramy się zapewnić im wszystko, czego potrzebują do realizacji swojej pasji, a dzięki współpracy z Hamą udaje nam się zrobić kolejny krok do realizacji tego ambitnego celu– komentuje Mateusz Śmieżewski, Prezes Zarządu GAMIVO.

Hama powstała w 1923 roku w Dreźnie, a od 1945 roku centrala firmy znajduje się w bawarskim Monheim. Obecnie niemiecki producent sprzętu elektronicznego i fotograficznego ma oddziały w kilkunastu państwach, w tym w Austrii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

GAMIVO łączy natomiast ponad 3 miliony graczy z bazą ponad 1 tysiąca sprzedawców, którzy oferują ponad 50 tysięcy produktów. W III kwartale 2021 wygenerowali oni łączny obrót na platformie w wysokości 47,4 mln zł. W pierwszych trzech kwartałach br. obrót platformy wyniósł ponad 143 mln zł. Rekordowy obrót w skali miesiąca został odnotowony w październiku br. i wyniósł on prawie 20 mln zł.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here