Naga MarketsGAMIVO poszerza ofertę o akcesoria gamingowe i gry w wersji fizycznej
GAMIVO – Tomasz Lewandowski, Mateusz Śmieżewski

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla gier i towarów cyfrowych, poszerza asortyment oferowanych produktów. Od 1 października br. na platformie pojawiły się akcesoria gamingowe i gry w wersji fizycznej. Poszerzenie oferty produktowej ma na celu uatrakcyjnienie oferty, aby gracze mogli znaleźć na platformie wszystko, czego potrzebują. Spółka od kwietnia jest notowana na rynku NewConnect i planuje przejście na Rynek Główny GPW.

GAMIVO poszerza swoją ofertę dla graczy

Firma nie przestaje się rozwijać i sukcesywnie osiąga kolejne przełomowe cele, takie jak odnotowany w kwietniu tego roku giełdowy debiut na rynku NewConnect. Teraz GAMIVO wykonało kolejny istotny ruch, poszerzając swoją ofertę o produkty fizyczne. Oznacza to, że prócz dystrybuowanych cyfrowo gier czy programów, platforma oferuje m.in. myszki, słuchawki, klawiatury, gry pudełkowe, figurki oraz inne przedmioty kolekcjonerskie dla graczy. Oferta ta będzie się stale poszerzać w miarę dołączania do GAMIVO kolejnych sprzedawców, dystrybutorów i wydawców.Wprowadzenie produktów fizycznych to zwieńczenie miesięcy naszej ciężkiej pracy. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że GAMIVO wreszcie może połączyć użytkowników ze sprzedawcami oferującymi nie tylko gry, ale także sprzęt oraz akcesoria, o których gracze mogą zamarzyć. Teraz w naszym serwisie znajdą wszystko, czego potrzebują – zapewnia Mateusz Śmieżewski, prezes GAMIVO.

Na początku lipca liczba użytkowników serwisu przekroczyła 3 mln. Oznacza to, że od początku 2021 roku liczba użytkowników platformy GAMIVO.com wzrosła aż o ponad 26 procent (na początku roku z platformy korzystało prawie 2,4 mln użytkowników).W porównaniu rok do roku liczba ta wzrosła o ponad 67%. Próg pierwszego miliona użytkowników został przekroczony na początku września 2019 roku, rok później platforma liczyła już 2 miliony użytkowników.

W ostatnich miesiącach nasza platforma istotnie zwiększyła zasięgi oraz liczbę użytkowników. Jesteśmy przekonani, że poszerzenie oferty o produkty fizyczne jeszcze bardziej przyspieszy nasz rozwój oraz istotnie wpłynie na nasze wyniki finansowe– dodaje Mateusz Śmieżewski.

16 sierpnia br. Spółka podsumowała wyniki finansowe za II br. W tym okresie przychody Grupy wyniosły ponad 9 mln zł. Przychody związane z działalnością platformy GAMIVO.com wzrosły r/r o 55 proc. Zysk brutto związany z działalnością platformy wyniósł 1,55 mln zł i był o 315 proc. wyższy niż rok wcześniej. Skonsolidowany zysk brutto GAMIVO wyniósł 1,46 mln zł, a zysk netto 1,92 mln zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: develia kurs akcji | kantorowy kurs jena | kurs hrywny kantor | kurs franka złoty | playway cena akcji | akcje bank handlowy | euro |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here