Naga MarketsGAMIVO: Do spółki dołącza były dyrektor ds. sprzedaży i zakupów NEONET GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla gier i towarów cyfrowych, wzmacnia zespół zarządzający i rozwijający platformę. Do notowanej na giełdzie firmy dołączył doświadczony manager Bartłomiej Kaczmarek, który  jako dyrektor sprzedaży będzie rozwijał relacje ze sprzedawcami oraz poszerzenie oferty asortymentowej platformy.

GAMIVO wzmacnia zespół zarządzający i rozwijający platformę

– Cieszę się z możliwości dołączenia do zespołu GAMIVO. To wyjątkowy projekt łączący w sobie e‑commerce i gaming. To również nowe wyzwanie, jednak metodyka pracy w wielu obszarach będzie się pokrywać z moim doświadczeniem. – mówi Bartłomiej Kaczmarek, dyrektor sprzedaży GAMIVO.Bartłomiej Kaczmarek przez prawie 7 lat odpowiadał za rozwój sprzedaży oraz dobór dostawców i analizę trendów rynkowych w NEONET. Wcześniej pracował jako manager w AB oraz Polkomtel, a także tworzył i rozwijał marki produkujące akcesoria gamingowe w Europie Środkowej. W zespole Gamivo będzie kierował zadaniami związanymi ze współpracą z grupą ponad 1 tys. sprzedawców platformy i pozyskaniu nowych.

– Wierze, że doświadczenie Bartłomieja w rozwoju projektów handlu online pozytywnie przełoży się na Gamivo. Chcemy dalej wzmacniać nasze relacje ze sprzedawcami. Naszym celem jest zapewnienie im najlepszego doświadczenia na platformie, a w konsekwencji zwiększenie sprzedaży i pozyskanie nowego asortymentu. – komentuje Mateusz Śmieżewski, Prezes Zarządu Gamivo.

W I kwartale 2021 r. przychody związane z działalnością platformy Gamivo.com wzrosły r/r o 108 proc. Zysk brutto związany z działalnością platformy wyniósł 2,14 mln zł i był o 207 proc. wyższy niż rok wcześniej. W tym okresie GAMIVO przeprowadziło reorganizację i zatrudniło nowych specjalistów w działach R&D, marketingu i sprzedaży. Spółka oprócz działań automatyzujących procesy skupia dużą uwagę na regularnym poszerzaniu oferty dostępnych produktów, a także rozwijaniu kanałów dotarcia do klientów o nowe źródła takie jak np. porównywarki cen.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie jsw | notowania kghm | broker stp | enea akcje | bank handlowy akcje | akcje biomed lublin | ropa forum |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here