Naga MarketsGaming Factory zapowiada premierę kolejnego tytułu ze swojego portfolioGaming Factory, notowany na rynku głównym GPW w Warszawie producent i wydawca gier na PC i konsole, zapowiada premierę kolejnego tytułu ze swojego portfolio wydawniczego – Sapper – Defuse The Bomb Simulator – i prezentuje zwiastun gry.

Gaming Factory udostępni grę Sapper – Defuse The Bomb Simulator już 11 marca

Tytuł, którego producentem jest Live Motion Games, zadebiutuje 11 marca w trybie wczesnego dostępu na PC. Spółka zaplanowała w najbliższych tygodniach intensywne działania marketingowe związane z premierą gry. Docelowo symulator sapera ukaże się również w wersji na Nintendo Switch, Xbox oraz PlayStation.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sapper – Defuse The Bomb Simulator to pierwszoosobowa gra akcji, w której chcemy ukazać cienie i blaski jednego z najbardziej niebezpiecznych zawodów świata. Za produkcję odpowiada zespół Live Motion Games. W Gaming Factory zajmujemy się stroną wydawniczą tego projektu, który 11 marca zaprezentujemy w trybie wczesnego dostępu. Początkowo gra będzie dostępna w wersji na komputery stacjonarne, następnie nasza spółka zależna, Black Rose Projects, zajmie się jej portowaniem na najpopularniejsze platformy dystrybucyjne. Najnowszy zwiastun gry udostępniliśmy dzisiaj w serwisie Steam – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu spółki.

W Sapper – Defuse The Bomb Simulator gracz wcieli się w rolę początkującego sapera, którego zadaniem będzie pozostać przy życiu na tyle długo, żeby zdobyć doświadczenie i powstrzymać obłąkanego bombiarza, którego jedynym celem jest pogrążenie świata w chaosie. Praca w zróżnicowanych lokalizacjach, włamywanie się do pomieszczeń, hackowanie zabezpieczeń, rozbrajanie bomb i min pod presją czasu, to nieodzowne elementy rozgrywki.

– To druga premiera z naszego portfolio w tym roku, ale tak naprawdę to dopiero początek intensywnego dla nas okresu. Gra Foodtruck Arena także  została ukończona i aktualnie czeka na certyfikację w Nintendo. Spodziewam się również, że otrzymamy finalną wersję Castle Flipper do końca miesiąca i w tym przypadku będziemy wyznaczać datę premiery na przełom marca i kwietnia. Następnie czekają nas premiery Farming Life, ZooKeeper i Bakery Simulator i tu również myślimy raczej o pierwszej połowie roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były dobre jakościowo i dopracowane. W tych przypadkach finalne buildy są naprawdę blisko – mówi Mateusz Adamkiewicz.

Sapper – Defuse The Bomb Simulator to niejedyny projekt, przy którym Gaming Factory współpracuje z Live Motion Games. W połowie stycznia na platformie Steam udostępniona została inna przygodowa gra strategiczna tego producenta – Gunslingers & Zombies.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs złoty | akcje orlen | wykres kryptowalut | dax wykres | akcje gpw |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here