Naga MarketsGaming Factory udostępniło dziś swoją grę na platformie Steam15 stycznia na platformie Steam zostanie udostępniona przygodowa gra strategiczna z portfolio wydawniczego Gaming Factory – Gunslingers & Zombies, w trybie early access. Bogaty harmonogram premier spółki uwzględnia prezentację kilku tytułów w najbliższych miesiącach. Fabuła najnowszej tegorocznej propozycji studia przenosi gracza do świata Dzikiego Zachodu, w którym wcieli się w rolę rewolwerowca podejmującego walkę z tytułowymi zoombies. Producentem Gunslingers & Zombies jest spółka Live Motion Games.

Gaming Factory liczy na sukces swojej gry

– Portfolio wydawnicze naszych tytułów jest bardzo szerokie i jednocześnie zróżnicowane pod kątem możliwości eksploracji fabuły. Gunslingers & Zombies to mniejsza gra, dostępna od dzisiaj w trybie wczesnego dostępu w sklepie Steam. Nie zabraknie w niej komicznych sytuacji – Dziki Zachód, który ostatecznie okaże się Dziwnym Zachodem, przedstawiony zostanie z przymrużeniem oka, tam nic jest normalne, dlatego warto ten świat poznać osobiście. Gracze będą musieli dołączyć do gangu rewolwerowców i podjąć walkę o życie – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory. – W kolejnych miesiącach szykujemy kilka większych premier, których przesunięcia z ostatniego kwartału 2020 były konieczne, aby dopracować poszczególne projekty – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują
W Gunslingers & Zombies gracz będzie zdany na siebie, aby przeżyć musi zbierać zapasy żywności, amunicji i lekarstw. Niejednokrotnie będzie zmuszony zdobywać je w nielegalny sposób, podczas włamań. W tym kontekście istotne jest przemyślane planowanie taktyki w walce z wrogiem, aby wyjść zwycięsko z każdej opresji. Do jego dyspozycji będzie szeroki arsenał broni. Producentem tytułu jest studio Live Motion Games.

Wśród tegorocznych premier z portfolio wydawniczego spółki Gaming Factory oprócz zaprezentowanej dzisiaj Gunslingers & Zombies, w nadchodzących miesiącach ukażą się również m.in. ZooKeeper, Lost Viking – Kingdom of Women, Farming Life, Bakery Simulator, Castle Flipper czy Ironsmith Medieval Simulator.

W grudniu Gaming Factory otrzymało informację o rejestracji akcji serii E przez KRS. Spółka poinformowała o niezwłocznym rozpoczęciu działań, których celem jest ich wprowadzenie do obrotu giełdowego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, czyli zamianie dotychczas notowanych praw do akcji na akcje zwykle Gaming Factory.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here