Naga MarketsGaming Factory: Sprzedaż gry 'Castle Flipper' zapewniła już zwrot kosztówGra “Castle Flipper” w ciągu tygodnia od premiery na platformie Steam sprzedała się w łącznej liczbie ok. 16 tys. kopii, tym samym, według szacunków spółki, zwróciły się wszystkie koszty jej produkcji i marketingu, podała spółka.

“Zarząd Gaming Factory S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym powziął od współwydawcy informację, iż w ciągu pierwszego tygodnia od premiery gry ‘Castle Flipper’ w sklepie Steam do dnia publikacji niniejszego raportu gra sprzedała się w łącznej liczbie ok. 16 tys. kopii, tym samym, według szacunków emitenta, zwróciły się wszystkie koszty produkcji i marketingu gry po uwzględnieniu prowizji Steam, podatków u źródła i witholdingu produkcji” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zwróciła uwagę na niską stopę refundowanych egzemplarzy gry – wyniosła ona 5% w porównaniu do dwa razy wyższej średniej zwrotów Steam.

Właścicielem praw autorskich gry jest Gaming Factory, który wraz Ultimate Games jest jej współwydawcą. Producentem gry jest Pyramid Games.

“Castle Flipper” to trójwymiarowy symulator średniowiecznego budowniczego. Akcja gry toczy się na przełomie XVI i XVII wieku, gdzie gracz przeprowadzając renowację domów, pałaców i zamków bogaci się, aby następnie zbudować własne królestwo, podało Pyramid Games w osobnym komunikacie.

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń spółki jest poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym. W portfolio studia znajdują się symulatory, tycoony, gry akcji czy horrory. Spółka notowana jest na rynku głównym GPW od lipca 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje orlen | orlen akcje | pkn orlen notowania | kurs akcji biomed lublin | kurs lotos | co to jest blik | kurs złotego wykres |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here