Naga Markets

Gaming FactoryData premiery gry “Pangeon” na konsolę XboxOne została ustalona na 4 listopada, podała spółka.

Gaming Factory zapowiada kolejną premierą w przeciągu miesiąca

“Zarząd Gaming Factory informuje o ustaleniu daty premiery gry ‘Pangeon’ na 4 listopada 2020 roku, dla której emitent jest współwydawcą wraz z Ultimate Games. Gra miała już swoją premierę na platformie PC, teraz wydana zostanie na platformie Xbox One. Cena Gry została ustalona na 13,99 USD” – czytamy w komunikacie.Zdaniem spółki premiera gry może mieć istotny wpływ na poziom przychodów i wyników finansowych w IV kwartale 2020 r.

“Pangeon’ to gra z gatunku akcji. To klasyczny zręcznościowy dungeon crawler z mechaniką typu roguelike, rozgrywający się w podziemiach, podano.

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń spółki jest poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym. Spółka pracuje obecnie nad ponad 20 produkcjami na PC o zróżnicowanej tematyce. W portfolio studia znajdują się symulatory, tycoony, gry akcji czy horrory. Spółka notowana jest na rynku głównym GPW od lipca 2020 r.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here