Naga MarketsGaming Factory planuje debiut gry 'Jousting VR' w II kw. 2022 r.Warszawa, 08.10.2021 (ISBnews) – Gaming Factory planuje debiut gry „Jousting VR” w II kwartale 2022 r. Będzie ona dostępna na urządzeniach Oculus Quest, Oculust Rift i HTC Vive, poinformował prezes Mateusz Adamkiewicz.

„Wyraźnie dostrzegamy potencjał rynku gier VR, dlatego postanowiliśmy znacząco zwiększyć nakłady inwestycyjne w tym sektorze. Współpraca z doświadczonym studiem VRAAR zakłada produkcję minimum 6 tytułów. 'Jousting VR’ jest naszą pierwszą grą, dlatego tym bardziej zależy nam na mocnym wejściu i zaznaczeniu swojej pozycji. Premiera 'Jousting VR’ zaplanowana jest w II kwartale przyszłego roku na urządzeniach Oculus Quest, Oculust Rift i HTC Vive” – powiedział Adamkiewicz, cytowany w komunikacie.Gra „Jousting VR” osadzona jest w świecie walk rycerskich XIII-wiecznej Europy. Zadaniem gracza jest pokonywanie kolejnych przeciwników w turnieju rycerskim oraz zdobycie królewskiego skarbu.

Z kolei 9 listopada na platformie Kickstarter wystartuje kampania „Chains of Fury”. Gra jest połączeniem retro oraz looter shootera w komiksowym klimacie. Tytuł jest nawiązaniem do klasyki gatunku, jak np. „Duke”, „Quake”, „Unreal Tournament” czy „Doom”. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Cobble Games, podano także.

„Chcemy pokazać potencjał naszego projektu oraz zmotywować fanów retro-strzelanek, dlatego już teraz opublikowaliśmy nowy zwiastun 'Chains of Fury’. Jesteśmy przekonani, że tytuł znajdzie wielu swoich odbiorców, którzy tęsknią właśnie za taką rozrywką. Kampania na Kickstarterze to dla nas przede wszystkim okazja do szerokiej promocji tej gry, która docelowo ma być wydana na wszystkie konsole, a w zależności od uzyskanej kwoty planujemy wzbogacić produkcję o nowe funkcjonalności” – podsumował Adamkiewicz.

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń spółki jest poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym. Spółka pracuje obecnie nad ponad 20 produkcjami na PC o zróżnicowanej tematyce. W portfolio studia znajdują się symulatory, tycoony, gry akcji czy horrory. Spółka notowana jest na rynku głównym GPW od lipca 2020 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mbank cena akcji | enea giełda | kurs dolara prognozy | lpp akcje rekomendacje | korona islandzka kurs | dino notowania | co to znaczy blik |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here