Naga MarketsGaming Factory ogłasza Celebrity LifeGaming Factory, notowany na GPW producent i wydawca gier komputerowych na PC i konsole, udostępnił na platformie Steam pierwsze materiały ze swojej najnowszej produkcji – Celebrity Life. Tytuł, w którym gracz pozna blaski i cienie sławy, zadebiutuje w 2022 roku. Gra ukaże się w wersji na PC oraz konsole Xbox, PlayStation i Nintendo Switch.

Gaming Factory realizuje kolejny projekt

Celebryckie życie, które śledzimy w mediach wygląda idealnie. Kto z nas choć przez chwilę nie chciałby stać się sławny i czerpać z życia garściami nie bacząc na koszty? W grze Celebrity Life dajemy graczom możliwość zasmakowania takiej przygody. Nasz bohater wreszcie sam będzie mógł się przekonać jak wygląda codzienność popularnej osoby. Każdy jego krok będzie śledzony i komentowany przez opinię publiczną, począwszy od tego co zje na lunch, jak wygląda, w co się ubiera, w jakiej jest kondycji, skończywszy na  komentowaniu związku, czy najbardziej prywatnych sfer życia – pozna blaski i cienie sławy. Jeśli ktoś od zawsze marzył o karierze aktora, piosenkarza czy modela, kocha błysk fleszy, pragnie występować w reklamach i udzielać wywiadów w popularnych stacjach telewizyjnych, gra Celebrity Life jest właśnie dla niego – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory SA.

Te artykuły również Cię zainteresują

To od graczy zależeć będzie jak potoczą się losy bohatera. Czas poświęcony na budowanie, monetyzowanie i podtrzymywanie wizerunku sprawi, że stanie się najbardziej rozpoznawalnym celebrytą na świecie. Musi jednak pamiętać, że podejmowane na bieżąco decyzje będą miały wpływ na jego dalsze losy i karierę.

Gracz wybierze swoją ścieżkę kariery i wymarzoną profesję. Żeby wejść na szczyt będzie dążył za wszelką cenę do osiągnięcia celu lub zagra według zasad. Jak przystało na celebrytę będzie otaczał się luksusem, aby przykuć uwagę opinii publicznej, zdobyć jej podziw oraz dać „zwykłym” ludziom powody do rozmów na jego temat. W budowaniu kariery musi wykazać się sprytem – zaplanować działania zwiększające jego popularność, ale jednocześnie zachować psychiczną równowagę, by utrzymać się na świeczniku jak najdłużej – dodaje Mateusz Adamkiewicz.

Celebrity Life to połączenie kilku  gatunków – od strategii, przez RPG – po symulator. Prace produkcyjne nad grą już trwają, jej premiera planowana jest w 2022 roku. Tytuł zadebiutuje w wersji na PC oraz konsole Nintendo Switch, Xbox-a oraz PlayStation.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMZ: 19 152 nowe przypadki COVID-19, liczba zarażonych sięgnęła 752 940
Następny artykułMike Novogratz: bitcoin (BTC) będzie kosztował 65 000 USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here