Naga MarketsGaming Factory ma umowę z VRAAR na produkcję i wydanie gier VRGaming Factory podpisał umowę inwestycyjną z VRAAR S.A w zakresie produkcji i wydawnictwa gier komputerowych w wersji na urządzenia VR, podała spółka.

InvestCuffs

Gaming Factory podpisał umowę inwestycyjną z VRAAR S.A

“Gaming Factory na podstawie umowy zamierza sfinansować produkcję minimum 6 gier komputerowych łącznie za kwotę nie mniejszą niż 500 000 zł w okresie kolejnych 2 lat kalendarzowych liczonych od dnia jej zawarcia. Pierwsze tytuły produkowane w ramach umowy zostaną ogłoszone w okresie 3-6 miesięcy” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ponadto strony przewidują możliwość podjęcia decyzji o utworzeniu spółki prawa handlowego, której zadaniem będzie wydawanie gier komputerowych, w tym na platformy VR.

“Celem zawarcia umowy jest zwiększenie przez spółkę dotychczasowych nakładów inwestycyjnych na dynamicznie rozwijający się rynek VR, zarówno poprzez przystosowanie gier z własnego portfolio na platformy VR, jak i produkcję od podstaw gier dedykowanych tym platformom” – czytamy także.

Obecnie za przystosowywanie gier z portfolio Gaming Factory na platformę sprzętową VR odpowiada spółka zależna Ultimate VR Sp. z o.o.

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń spółki jest poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym. Spółka pracuje obecnie nad ponad 20 produkcjami na PC o zróżnicowanej tematyce. W portfolio studia znajdują się symulatory, tycoony, gry akcji czy horrory. Spółka notowana jest na rynku głównym GPW od lipca 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here