Naga MarketsGaming FactoryGaming Factory zawarł umowę z Liquid Engine Development na produkcję i wydanie gry komputerowej pt. “Buried In Ice” w wersji na PC, podała spółka.

Budżet produkcyjny i marketingowy gry wyniesie około 400 tys. zł

Spółka jako jej wydawca dopuszcza możliwość wydania gry również w wersji na inne platformy, w tym na konsole Sony, Microsoft, Nintendo, podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Według umowy, spółka zachowa wszelkie wpływy ze sprzedaży gry z zastrzeżeniem wynagrodzenia prowizyjnego dla twórcy wypłacanego w wysokości zależnej od zysków netto osiągniętych ze sprzedaży. Postanowienia umowy nie odbiegają od zwyczajowo przyjętych w tego typu umowach, w szczególności w zakresie przeniesienia majątkowych praw autorskich oraz zabezpieczenia wykonania prac” – czytamy dalej.

“Buried In Ice” to jednoosobowa gra przygodowa, łącząca w sobie kilka gatunków: survival, RPG i horror. Dokładna data jej premiery oraz cena zostanie ustalona w terminie późniejszym, podsumowano w materiale.

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń spółki jest poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym. Spółka pracuje obecnie nad ponad 20 produkcjami na PC o zróżnicowanej tematyce. W portfolio studia znajdują się symulatory, tycoony, gry akcji czy horrory. Spółka notowana jest na rynku głównym GPW od lipca 2020 r.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: indeks sp500 | kursy kryptowalut wykres | bitcoin info | s&p notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here