Naga MarketsGaming Factory: Lands of Raynar zapowiedziane. Unikalny miks RTS i RPG trafi na PC, PS5 i XSXW 2022 r. można będzie zanurzyć się w otwartym świecie Lands of Raynar, czyli wyjątkowej gry fabularnej łączącej elementy RTS i RPG – zapowiedziało Gaming Factory S.A. Jak wskazują twórcy ze studia DeSand, nowy tytuł ma cechować się m.in. intrygującą fabułą, zróżnicowaną rozgrywką oraz unikalną mechaniką niewiedzy (knowledge system). Lands of Raynar trafi na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X.

Premiera gry już za niecałe dwa lata

Za nowy projekt odpowiada polsko-niemieckie studio DeSand, które pracuje równocześnie nad WoodZone, grą pozwalającą na zostanie przedsiębiorczym drwalem. Wydawcą Lands of Raynar będzie Gaming Factory S.A. W swoim planie wydawniczym firma ta ma m.in. komiksową strzelankę Chains of Fury i piekielny tycoon Hotel Afterlife.

Te artykuły również Cię zainteresują
Lands of Raynar to pierwszoosobowa gra z elementami strategii RTS i RPG, wyróżniająca się otwartym światem i świeżym podejściem do sandboksowych rozwiązań. Studio DeSand koncentruje się na trybie fabularnym dla jednego gracza, ale rozważane jest też wprowadzenie opcji gry wieloosobowej.

Gracz wcieli się w Karię, jedną z ostatnich mieszkanek upadłych ziem, której towarzyszy mistyczny jelonek Ivy. Jak zdradzają twórcy gry, dużą rolę w fabule odegrają odkrywanie mroków przeszłości, tajemnicze przedmioty oraz mityczne stworzenie znane jako Mórrí.

Naszym celem jest połączenie bogatego i otwartego świata z wciągającą i rozbudowaną fabułą. Lands of Raynar to unikalna przygoda, osadzona w mistycznych realiach i pełna starożytnych sekretów. Kreujemy świat, który ma fascynować na wielu różnych płaszczyznach. Równie tajemniczy i wyjątkowy będzie też główny wątek fabularny, a historia wywoła w graczach bardzo różnorodne emocje. W wielu miejscach pojawią się też nawiązania do europejskich mitologii, w tym głównie celtyckiej i słowiańskiej – mówi CEO DeSand, Jakub Struś.

Twórcy Lands of Raynar zapowiadają, że ich gra będzie wyjątkową mieszanką elementów znanych z gier RPG i RTS, wzbogaconą o unikalne rozwiązania. Ważną rolę odgrywać ma np. dodająca realizmu mechanika niewiedzy (knowledge system). Gracz będzie musiał sam zadbać o to, by zdobyć informacje nt. stanu otaczającego go świata. Duże znaczenie mieć będzie tutaj m.in. wysyłanie zwiadowców i szpiegów, a także tworzenie kompleksowej sieci informacyjnej.

Lands of Raynar to kolejny mocno nietuzinkowy projekt w naszym portfolio wydawniczym. Jestem przekonany, że to jedna z bardziej unikalnych propozycji, jakie pojawią się na rynku w ciągu kolejnych kilku lat. Taka mieszanka gatunków, uzupełniona też o całkiem nowe rozwiązania, to coś do tej pory niespotykanego – mówi CEO Gaming Factory S.A., Mateusz Adamkiewicz.

Lands of Raynar – główne cechy

  • fascynująca historia w otwartym świecie;
  • unikalny miks elementów RTS i RPG;
  • mistyczne stworzenia;
  • zaawansowane systemy destrukcji i fizyki;
  • odbudowa starożytnej cywilizacji;
  • realistyczna mechanika niewiedzy (knowledge system);
  • oprawa audiowizualna w celtycko-słowiańskich klimatach.

Datę premiery Lands of Raynar na PC (Steam), PlayStation 5 i Xbox Series X zaplanowano na 2022 r. Gaming Factory S.A. nie wyklucza, że gra pojawi się też na konsoli Nintendo.

TrailerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs EUR/USD odbija delikatnie w dół
Następny artykułRafako ma przedwstępną umowę sprzedaży Rafako EBUS na rzecz ARP
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here