Naga MarketsGaming FactoryJuż dzisiaj w sklepach Steam i Microsoft odbędzie się premiera Commander ’85 – najnowszego projektu notowanego na GPW producenta i wydawcy gier komputerowych – Gaming Factory. Producentem gry jest studio The Moonwalls. Rolę współwydawcy pełni Ultimate Games.

Premiera Commander ’85 już dziś w sklepach Steam i Microsoft

– Z satysfakcją oddajemy dziś w ręce graczy nasz najnowszy projekt, czyli Commander ’85 – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory. – Gra przedstawia historię, której główny bohater nieświadomie znajduje się pośrodku wydarzeń, jakie mogą mieć wpływ na dalsze losy całego świata. Commander porusza bardzo aktualny teraz temat sztucznej inteligencji oraz tego, czy jako ludzkość jesteśmy gotowi taką samoświadomą maszyną kierować i jakie może to przynieść skutki. Postawimy gracza przed szeregiem trudnych wyborów, które będą miały wpływ na sposób zakończenia rozgrywki – dodaje.

Fabuła Commander ’85 skupia się na jednym z największych marzeń ludzkości dotyczącym stworzenia samoświadomej sztucznej inteligencji. Gra pozwala cofnąć się w czasie do lat osiemdziesiątych XX wieku. Jej bohaterem jest nastolatek, który w prezencie urodzinowym otrzymuje z pozoru niewinny prezent w postaci komputera wyposażonego w sztuczną inteligencję właśnie. Chłopiec nie ma pojęcia jak potężna maszyna trafiła w jego ręce. Ze zdziwieniem odkrywa do czego będzie zdolna, kiedy przekona się, że człowiek, który powinien nią zarządzać, jest do tego zupełnie nieprzygotowany. Zadaniem gracza będzie zdobycie zaufania komputera i utrzymanie jego pozytywnego nastawienia, aby poprzez zaawansowany system komunikowania się z maszyną móc zrealizować misję, jaką jest zakończenie Zimnej Wojny. Dzięki setkom możliwości każda rozgrywka będzie inna, a podjęte w grze decyzje doprowadzą do jednego z trzech możliwych zakończeń.

Atutem produkcji jest nieprzewidywalność oraz brak powtarzalności każdej z rozgrywek, które urozmaicone zostały o dodatkowe zadania oraz aktywności. Graczom towarzyszyć będą także losowo generowane ścieżki fabularne. Oprawa graficzna zainspirowana jest stylistyką znaną z kaset VHS, z dodatkowymi sekwencjami odzwierciedlającymi tę konwencję. Specjalnie na potrzeby gry powstały stacje radiowe z audycjami, dedykowanymi reklamami i muzyką oddającą atmosferę tamtych czasów.

Commander ’85 będzie dostępny w wersji na PC i konsoli Microsoft. Producentem tytułu jest studio The Moonwalls. Za wydanie projektu odpowiadają Gaming Factory oraz Ultimate Games.

Gaming Factory jednocześnie pracuje nad nowymi projektami. Premiery kilku z nich zaplanowane są jeszcze w tym roku, chodzi m.in. Bakery Simulator, Farming Life, czy Castle Flipper.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNotowania srebra powyżej wsparcia
Następny artykułJustin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 28 września – 2 października 2020
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here