Naga Markets

Gaming Factory: Sukces Chains of Fury na Kickstarterze!W trzy tygodnie od startu kampanii na Kickstarterze, gra Chains of Fury, z portfolio wydawniczego Gaming Factory, osiągnęła główny cel zbiórki. Gracze z całego świata wpłacili łącznie 7,5 tys. EUR. Środki te pozwolą na rozwój projektu. Premiera gry zaplanowana jest na pierwszą połowę 2022 r. Tytuł w pierwszej kolejności pojawi się na PC, docelowo także na konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Cobble Games.

Gaming Factory: gra Chains of Fury zdobywa coraz większą popularność

– Bardzo się cieszę, że pomimo niesamowicie konkurencyjnej końcówki roku w branży gier wideo, Chains of Fury w trzy tygodnie osiągnęła swój pierwszy cel na platformie Kickstarter. Gracze wpłacili 7 500 EUR na rozwój naszego projektu. Zbiórka potrwa do 24 grudnia. Liczymy, że do tego czasu uda nam się zgromadzić jeszcze więcej środków na dodanie kolejnych funkcjonalności w grze oraz zapewnienie graczom jak najlepszego poziomu rozgrywki –mówi Kamil Koryszewski, Project Manager Gaming Factory.– Sukces cieszy tym bardziej, że dla Gaming Factory to pierwsza zbiórka na platformie Kickstarter. Zainteresowanie zbiórką przekłada się na promocję gry wśród nowych grup odbiorców, a to z kolei może mieć pozytywny wpływ na sprzedaż gry w przyszłości– dodaje.

Chains of Fury to retro shooter w komiksowym klimacie. Tytuł nawiązuje do klasyki gatunku jak np. Duke, Quake, Unreal Tournament, czy Doom. Poza krwawymi potyczkami, na graczy czeka mnóstwo działań w terenie i zaskakiwania kosmicznych wrogów na różne sposoby. Gra zaoferuje do sześć zróżnicowanych światów.

– Fabuła przeniesie graczy do przyszłości pełnej sekretów, easter eggów i nawiązań do dzieł pop kultury. Głównym bohaterem będzie najemnik żądny zemsty. Chains of Fury zaoferuje możliwość rozgrywki jednoosobowej oraz wieloosobowej – w ramach splitscreen. Ten projektma w sobie wszystko, za co kochamy klasyczne strzelanki, a jednocześnie serwuje znane mechanizmy w zupełnie nowej odsłonie – dodaje Kamil Koryszewski.

Producentem Chains of Fury jest studio Cobble Games. Tytuł w pierwsze połowie 2022 roku zadebiutuje na PC, docelowo ukaż się także na Switchu, Xboksie oraz PlayStation.

W dniu rozpoczęcia kampanii na karcie Steam projektu udostępniono nowy zwiastun, w którym zaprezentowane zostały najbardziej efektowne fragmenty gry. Do pobrania jest również wersja demo. Wideo promocyjne tytuł – opublikowane przez amerykański serwis poświęcony grom IGN – uzyskało bardzo pozytywne opinie.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pge giełda | giełda kruk | benefit notowania | santander akcje | akcje wirtualna polska | ccc giełda | kantorowy kurs dolara australijskiego |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here