Naga MarketsGaming Factory: 2 lipca Foodtruck Arena zadebiutuje w reprezentacji Piłka nożna, samochody i jedzenie – to wszystko czeka na graczy w nadchodzącej propozycji wydawniczej, notowanej na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, spółki Gaming Factory. 2 lipca do sprzedaży trafi gra Foodtruck Arena, za której produkcję odpowiada studio Cat-astrophe Games. Tytuł zadebiutuje na Nintendo Switch oraz PC dzięki współpracy Gaming Factory i Ultimate Games. Docelowo pojawi się także na Xbox One i być może na innych platformach.

Gaming Factory już niedługo udostępni grę Foodtruck Arena

Foodtruck Arena łączy w sobie rywalizację sportową i wyścigi samochodowe. Rozgrywka jest oparta na zasadach zbliżonych do piłki nożnej – z tą różnicą, że piłkę zastąpi np. pomidor, a piłkarzami będą food trucki. Twórcy projektu podkreślają, że w praktyce gra każdą z postaci będzie unikalnym doświadczeniem, a wybory gracza będą miały wpływ na ostateczny wynik meczu. Tytuł zadebiutuje na PC oraz Nintendo Switch 2 lipca br.Foodtruck Arena to świetna propozycja dla osób, które lubią dobrą zabawę w gronie rodziny czy znajomych. Dajemy im możliwość rozegrania zabawnych i oryginalnych meczów przed jedną konsolą lub komputerem. Na pewno dużo atrakcji dla siebie znajdują tutaj także gracze preferujący grę w pojedynkę. Sama mechanika została oparta na zasadzie easy to play, hard to master – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

Za produkcję Foodtruck Arena odpowiada wrocławskie studio Cat-astrophe Games. Gra zaoferuje rozbudowany tryb fabularny z komiksowymi wstawkami, a każda z postaci będzie mieć swoją historię i unikalne umiejętności. Ponadto do dyspozycji graczy będą zróżnicowane boiska zlokalizowane w różnych częściach świata, na których nie zabraknie losowych wydarzeń i specyficznych przeszkód. Można będzie też znacznie zmieniać wygląd pojazdów.

Docelowo tytuł pojawi się także na Xbox One i być może na innych platformach.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin era | opinie maxitrade | kghm akcje | Dolar kanadyjski kurs | dax 30 index | pko notowania | blik co to jest |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here