Naga MarketsW ostatnich dniach stycznia Klienci XTB w całej Europie pospiesznie zainwestowali w akcje dwóch najgorętszych spółek zeszłego tygodnia – GameStop i AMC, które zdominowały styczniowy ranking 10 najczęściej handlowanych akcji w XTB. Wśród polskich klientów dominowały natomiast transakcje na CD Projekt.

  • Zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii akcje GME znalazły się na 2. miejscu najczęściej kupowanych akcji w XTB w styczniu 2021 roku.
  • Oprócz GameStop wysokie obroty obserwowano również na akcjach AMC oraz CD Projekt

Gdzie w styczniu inwestowali klienci X-Trade Brokers?

– Jak zawsze, XTB zapewniło obecnym klientom pełny dostęp do rynku i kontynuowało wdrażanie nowych klientów, jednocześnie umożliwiając każdemu inwestowanie jak i kiedy chce… i standardowo bez prowizji do miesięcznego obrotu 100 000 EUR – napisano w nocie prasowej domu maklerskiego.

Te artykuły również Cię zainteresują
 

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania biomed | theppro sklep | giełda prognozy | polski złoty |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFunt zdominuje rynek walutowy w 2021 r. GBP/USD z celem na 1,53
Następny artykułKurs euro ustabilizuję się przy 1,20 USD a Funt nie spadnie poniżej 1,35 USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here