Naga Marketscc gra konsola ps xboxGames Operators w związku z planowaną na dziś premierą gry “112 Operator” poinformował, że zamierza wydać dodatek do gry (DLC), który nawiązywał będzie swoją tematyką do zwalczania epidemii SARS-CoV-2. Całkowity zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele związane ze zwalczeniem epidemii, podała spółka.

Prace nad dodatkiem ruszą już niedługo

“Prace nad DLC zostaną rozpoczęte po premierze gry ‘112 Operator’, zaś wydanie DLC planowane jest na drugi kwartał 2020” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednocześnie spółka informuje, że DLC będzie płatny, a całkowity zysk z jego sprzedaży (rozumiany jako przychody pomniejszone o koszty wytworzenia, prowizje platform, podatki) zostanie przekazany na cele związane ze zwalczeniem epidemii SARS-CoV-2 oraz jej skutków, podano także.

Games Operators to jeden ze znaczących producentów i wydawców gier komputerowych w Polsce. Spółka specjalizuje się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry “911 Operator” (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here