Naga MarketsWykres spółki CIG obserwuje już od dłuższego czasu. Kiedyś wykreśliłem prostą linię po szczytach, w trendzie spadkowym:

CI Games GPW

Nie była ona interesująca, do czasu kiedy pojawiła się zaznaczona na screenie powyżej grupa świeczek. Okazało się, że opór miał realny wpływ na górne części świeczek. Z każdym dniem, kiedy pojawiała się kolejna świeczka, wykres coraz bardziej mnie przyciągał.CI Games GPW

Powyżej zaznaczyłem kolejną linię /numer 3/, która wydawała mi się wręcz oczywista. Na reakcję ceny nie trzeba było długo czekać. Potwierdzenie drugiego poziomu cenowego /świeczki numer 2/ ograniczyło nam w znaczny sposób obszar, w którym porusza się cena.

CI Games GPW

W łatwy sposób powstała nam „martwa strefa”. Wybicie ceny w którąkolwiek stronę dam nam jasny sygnał do reakcji.

Autor:

Michał Karpeta

Administrator strony sygnaly-at.pl. Doświadczenie na rynku akcji gromadzi od 2007. Miłośnik analizy technicznej, dziennie przeglądający kilkadziesiąt wykresów. Jego sposób analizy jest bardzo prosty: „wyznacza trend, szuka ważnych poziomów cenowych, zagrywa w kierunku trendu”. Jako narzędzia wykorzystuje tylko czysty wykres świeczkowy, analizując go za pomocą metod Price Action.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here