Naga MarketsGameparic, deweloper i wydawca gier należący do grupy PlayWay, ogłosił prace nad pierwszym tytułem powstającym w ramach studia oraz zaprezentował jego oficjalny trailer. El Dorado: The Golden City Builder to strategia ekonomiczna charakteryzująca się złożonym systemem budowania miasta, którego rozgrywka osadzona jest w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Marcin Wenus, prezes Gameparic komentował prezentację nowego tytułu, który ma być dostępny między innym poprzez platformę Steam.

  • Gameparic to nowopowołana spółka, której prezesem jest Marcin Wenus, należąca do grupy PlayWay
  • El Dorado: The Golden City Builder to jeden z pierwszych czterech tytułów, które spółka ma zamiar ogłosić w 2020 roku

Gameparic prezentuje pierwszą grę

Gracze staną się częścią świata, który płynie złotem, ale jednocześnie jest pełen brutalności i walki o przetrwanie. Będą musieli składać ofiary bogom i walczyć o ich względy, a wasza cywilizacja będzie kwitnąć przez wieki.

Te artykuły również Cię zainteresują

Łaska bogów jest jednym z podstawowych i najważniejszych zadań w grze. Każdy gracz będzie musiał zwrócić szczególną uwagę na warstwę religijną. Bez zapewnienia satysfakcji bogom, osiągnięcie sukcesu w grze i rozwój całej cywilizacji będzie niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe – mówi Marcin Wenus, prezes Gameparic.

Budowa i rozbudowa Złotego Miasta to nie jedyny aspekt, który czeka na zarządcę miasta. Zaspokajanie potrzeb społeczności, bogów, partnerów handlowych i politycznych często będzie przecinać się z Państwa wyborami. Złote Miasto ma wielu wrogów – wrogie miasta i plemiona. Wojny, plagi, niepokoje społeczne, klęski żywiołowe są integralną częścią El Dorado: Budowniczy Złotego Miasta.

El Dorado: Budowniczy Złotego Miasta – obejrzyj oficjalny zwiastun

We wtorek o 15:00, na Steamie pojawi się oficjalny trailer. Jeśli podoba Ci się gra, dodaj El Dorado do swojej listy życzeń Steam. W międzyczasie, możesz obejrzeć oficjalny zwiastun El Dorado: The Golden City Builder na YouTube.

Gameparic, należący do PlayWay Group, jest twórcą i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla przemysłu gamingowego, w tym w marketingiem i zarządzaniem społecznością. Łącznie Gameparic planuje ogłosić 4 nowe tytuły w 2020 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWybory w USA: wtorek przynosi słabszego dolara – Świat walut Marka Rogalskiego
Następny artykułCena soi w USA w górę po raporcie USDA
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here