Naga MarketsPonoć tylko wojna nigdy się nie zmienia. To jednak nieprawda – równie niezmienny pozostaje gniew. Zdradzony przez swoich sojuszników szukasz zemsty za śmierć swoich bliskich. Zgromadź surowce, wyszkol wojowników i zbierz armię, by zemścić się na swoich oprawcach. RAGA, nowa gra warszawskiego studia Gameparic została właśnie zaprezentowana.

  • RAGA osadzona jest w czasach wypraw krzyżowych i już wkrótce będzie dostępna na komputery stacjonarne
  • Gameparic ogłasza kolejny tytuł, nad którym pracuje i prezentuje trailer, dostępny m.in. na platformie Steam oraz w serwisie YouTubeGameparic prezentuje kolejny tytuł. RAGA i trailer na platformie steam

RAGA to nowa historia osadzona w czasach wypraw krzyżowych oraz wczesnosłowiańskich, którą już wkrótce będzie można przetestować na swoich komputerach. Raga w filozofii indyjskiej to gniew oraz pasja, i o tym też będzie opowiadać historia przedstawiona w grze.

Mechanika gry skupiać się będzie wokół rozbudowy osady, zarządzaniu surowcami oraz szkoleniu jednostek do walki. Kluczem do wygranej będzie odpowiednie planowanie oraz zmysł taktyczny. RAGA korzystać będzie z klasycznych rozwiązań ze strategii czasu rzeczywistego, jednak wprowadzi także wiele nowych rozwiązań, które dadzą graczom narzędzia do dostosowania rozgrywki do swoich preferencji. Kluczem do wygrania będzie odpowiednia taktyka oraz umiejętność dostosowania się do zmieniających warunków rozgrywki.

Trailer RAGI został zaprezentowany 15 października o 15.00 na platformie Steam. Już teraz dołącz do społeczności tej gry i nie przegap żadnej informacji na temat tej produkcji.

Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryce Łacińskiej.

Gameparic pracuje również nad kolejnym produktem, który w przyszłości może być jednym z wyróżników studia. Mowa o produkcji Daomei Village, tak więc tytule z gatunku pixel art. Jak słyszymy na Comparic24, pracownicy studia mają duże doświadczenie właśnie w tym zakresie, zarówno od strony mechaniki, jak i grafiki. A gry te cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie.

Gameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here