Naga MarketsGameparic prezentuje nowy trailer. Kaiju Commander zmierza na komputeryKaiju to jeden z fenomenów współczesnego kina, a którego historia sięga lat 50 XX wieku. Godzilla, która była prekursorem tego gatunku, była manifestem przeciwko broni nuklearnej. Na przestrzeni lat kolejne filmy podeszły do tematu od innej strony, dostarczając widzom więcej rozrywki i kolejnych zmagań z wielkimi potworami starającymi zniszczyć ludzkość.

  • W Kaiju Commander gracz będzie miał okazję objąć kontrolę nad tymi stworzeniami i pokierować je, by ostatecznie zgładzić ludzkość. 
  • Już teraz za pośrednictwem platformy Steam możliwe jest dodanie gry do swojej wishlisty – umożliwi to szybki dostęp do najnowszych informacji o grze.
  • Strona internetowa gry dostępna jest pod tym linkiem.Gameparic zaprezentował trailer najnowszego tytułu

Kaiju, czyli olbrzymie potwory jako gatunek filmowy zapoczątkowane zostały przez Godzillę – film studia Toho w połowie lat 50 ubiegłego wieku. Jednak na przestrzeni lat zainteresowanie tego typu kinematografią zaczęło się zmniejszać. Fenomen wielkich potworów powrócił ze zdwojoną siłą dopiero za pośrednictwem amerykańskich filmów, w których wielkie roboty zmagały się z równie wielkimi potworami. Jednak od premiery filmu nie było żadnej gry, która pozwalałaby na wcielenie się w rolę dowódcy Kaiju i podjęcie próby zagłady ludzkości. Dopiero Kaiju Commander, gra opracowana przez warszawskie studio Gameparic, da graczom taką możliwość. 

W Kaiju Commander gracz obejmuje stanowisko zarządcy korporacji dążącej do podboju ludzkości za pomocą Kaiju, czyli wielkimi potworami inspirowanymi japońskimi filmami. Do dyspozycji gracza oddane zostanie wiele narzędzi, które pozwolą mu nie tylko na zarządzanie siecią baz, ale także udostępnią mu genotyp poszczególnych potworów. Umożliwi mu to nie tylko na uzyskanie potwora o odmiennym wyglądzie, ale także takiego, który charakteryzował się będzie unikalnymi umiejętnościami. Dzięki temu łatwiej będzie mu wypełniać postawione przed sobą cele, a także – na samym końcu – osiągnięcie głównego celu, czyli władzy nad światem. 

Pierwszy trailer Kaiju Commander dostępny będzie już 25.11.2021, w przyszłym roku gracze będą mieli możliwość przetestowania gry na swoich komputerach. Premiera pełnej wersji gry przewidziana jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Już teraz za pośrednictwem platformy Steam możliwe jest dodanie gry do swojej wishlisty – umożliwi to szybki dostęp do najnowszych informacji o grze. Strona internetowa gry dostępna jest pod tym linkiem.

Gameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryce Łacińskiej.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here