Naga MarketsGame Island zapowiada nową grę o enigmatycznym tytule SerumGame Island, producent specjalizujący się w grach z gatunku survival-immersive prezentuje już czwarty tytuł w swoim portfolio. Serum wrzuci gracza w tajemniczy świat, w którym czas będzie najcenniejszym zasobem, a tytułowe serum jedyną szansą na przetrwanie. Gra jest już dostępna na platformie Steam i można dodawać ją do swojej listy życzeń.

Game Island z Grupy The Dust zapowiada nową grę

W swojej najnowszej produkcji, graczy do działania napędzać będzie chęć rozwikłania zagadki serum, wyścig z czasem w celu przetrwania i eksploracja świata, który zaskoczy wszystkich swoim wyglądem.

Te artykuły również Cię zainteresują
W naszym nowym projekcie survivalowym wprowadzimy element tajemniczości. Naszego bohatera poznajemy w momencie w którym zostaje mu zaaplikowany podejrzany chip, a do krwiobiegu wprowadzona nieznana substancja. Po odzyskaniu przytomności uświadamia sobie, że podskórne urządzenie wskazuje czas jaki pozostał mu na zaaplikowanie tytułowego serum, w innym wypadku czeka go śmierć – komentuje Michał Ojrzyński, prezes zarządu Game Island.

Serum będzie produkcją z otwartym światem, pozwalającym na dużą swobodę działania, co jest elementem przyciągającym uwagę graczy. Pomimo dużej ilości tytułów open-world na rynku, Game Island zachęca odbiorców do swoich produkcji przede wszystkim odważnymi rozwiązaniami fabularnymi i sprawdzonymi mechanikami z tytułów survivalowych.

Z niewielkim ekwipunkiem i szczątkowymi wskazówkami, gracz musi spróbować przetrwać i jednocześnie rozwiązać tajemnicę. W Serum będziemy odkrywać świat, do którego trafiliśmy nagle i z niewiadomych przyczyn. W ograniczonym czasie będziemy musieli dotrzeć do poszczególnych miejsc, w których znajdziemy niezbędne nam do przeżycia serum. Wraz z postępem rozgrywki, bohater będzie odkrywał nowe lokacje, do których zdobycia potrzebne będą mu odpowiednie zdolności czy ekwipunek. Nauczy się korzystać zarówno z dobrodziejstw otaczającej go natury jak i walczyć z czyhającym zewsząd niebezpieczeństwem – dodaje Michał Ojrzyński.

Nowy tytuł produkcji Game Island zaoferuje wiele godzin nieliniowej rozgrywki w otwartym świecie, który będzie można odkrywać w dowolny sposób. Ilość tajemnic i możliwości prowadzenia rozgrywki zapewni graczom wszystko to co najlepsze w grach z gatunku survival.

Game Island jest w trakcie oferty publicznej akcji, w ramach której planuje pozyskać 1,5 mln zł. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na ukończenie produkcji dwóch gier na PC, stworzenie 13 pre-produkcji oraz ich promocję, a także bieżące koszty operacyjne Spółki i koszty działań związanych z wprowadzeniem jej akcji do obrotu na NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen akcje | analizy gieldowe | akcje pgnig najnowsze wiadomosci | dow jones index | cena złotówki |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here