Naga MarketsGalvo prowadzi działalność z zakresu galwanizowania, czyli chemicznej i elektrochemicznej obróbki powierzchni metalowych.

galvo

Notowania spółki powoli wzrastają od początku roku. Wydaje się, że spółka jest nieco zapomniana, mało popularna i w związku z tym, handel na niej przybiera niewielkie rozmiary. To powoduje, że dynamika wzrostów nie jest odpowiednia do tego co spółka ze sobą prezentuje. Wyniki okresowe wskazują na wyraźną poprawę z miesiąca na miesiąc. Ostatni raport wskazał na wzrost przychodów od początku roku o 13%. Patrząc szerzej, spółka miała trudne lata 2016-2018 kiedy notowała straty w ujęciu rocznym. Co roku wynik jednak ulegał poprawie, a pierwsze dwa kwartały bieżącego roku pokazują rekordowe przychody i znaczący wzrost zysku netto.

Raport za trzeci kwartał poznamy 14 listopada i sądząc po miesięcznych szacunkach, także powinien wypaść pozytywnie. Spółka dysponuje też niezłym stanem gotówki w kasie. Wydaje się, że gdyby uczyniła gest w kierunku drobniejszych inwestorów w postaci skup akcji lub choćby symbolicznej dywidendy, notowania mogłyby wejść na wyższy poziom, także pod względem obrotów. Patrząc na wykres tygodniowy, widać ruch wzrostowy w kierunku kluczowego oporu przy 1,10 zł. Opór został już w lipcu nieco naruszony, po czym pojawiła się korekta spadkowa. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnego ataku na ten poziom, a wybicie powinno oznaczać dalsze wzrosty notowań.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz także: Sygnity [SGN] – z perspektywą trwałej poprawy wyników – analiza na zamówienie

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here