Naga Markets

Inflacja w Polsce we wrześniu wyniosła 17,2% r/r, co zdaniem Tomasza Piwońskiego oznacza, że wymknęła się spod kontroli. Choć jest to wymagający czas, ekspert zwraca uwagę na to, co ostatnio wydarzyło się na rynkach finansowych w wyniku systematycznie rosnących cen i jak to wpływa oraz może wpłynąć na przyszłe wyceny poszczególnych aktywów. Analizuje również brytyjski rynek obligacji, a także spogląda na Brand24. Ale oczywiście to nie wszystko! zarządzający Solution One w programie pokazuje również czego oczekiwać w poniedziałek w obliczu końca kwartału! Oglądaj najnowszy odcinek Inside Solution One!

  • Inflacja w Polsce osiągnęła rekordowy poziom 17,2%, w Niemczech 10%. Kiedy osiągnie szczyt?
  • Koniec kwartału – uwaga na short squeeze. Czego oczekiwać w poniedziałek?
  • Wielka Brytania gasi wzrost rentowności 10-letnich obligacji skarbowych. Co to oznacza dla rynków i funta?
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Inflacja w Polsce we wrześniu wyniosła 17,2% r/r, co zdaniem eksperta oznacza, że wymknęła się spod kontroli.

Ostrzegałem w wakacje, że może być wystudzenie inflacji, jednak tak się nie stało, co było bardzo dziwne. To był sygnał, że może być już tylko gorzej i to nadal nie jest szczyt wzrostu cen w Polsce. Bankierzy boją się drastycznie podnosić stopy, żeby nie wywołać nagłej recesji ze wzrostem bezrobocia. Mamy do czynienia z długoterminowym psuciem pieniądza – oznajmił Piwoński.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułR. Kiyosaki bije na alarm: Dolar załamie się w ciągu 4 miesięcy! Inwestuj w Bitcoina i srebro
Następny artykułKurs GBP/PLN powinien wg. analityków BNP zakończyć rok w okolicy 5,70 zł
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here