Naga MarketsGaleria handlowa w Toruniu dlaczego warto zajrzeć do Centrum Nowe Bielawy

Łatwy dojazd, duży wybór sklepów, atrakcyjne marki i komfortowe warunki do robienia zakupów – to najważniejsze cechy, jakimi kierują się klienci przy wyborze swojej ulubionej galerii handlowej. Doskonale pasują one do Centrum Nowe Bielawy, jednego z najpopularniejszych centrów handlowych w Toruniu, które w ostatnim czasie dość mocno zmieniło swoje oblicze. To znakomite miejsce na zakupy dla całej rodziny, niezależnie od tego, czy chcemy tylko uzupełnić produkty w lodówce, skompletować nową garderobę, wyposażyć mieszkanie czy zainwestować w nowy sprzęt RTV i AGD. Czym przekonuje do siebie ta galeria handlowa w Toruniu? Dlaczego chce się w niej bywać? Sprawdź najważniejsze argumenty.

Odnowiona galeria w Toruniu: co się zmieniło?

Zacznijmy od tego, że Centrum Nowe Bielawy jest jedną z najdłużej działających galerii handlowych w Toruniu. Obiekt został otwarty w 2002 roku, kiedy to mieliśmy prawdziwy boom na wielkopowierzchniowe centra handlowe. Wtedy były one jeszcze ciekawostką, dziś natomiast są standardem i stałym elementem krajobrazu polskich miast.

Po latach działalności przyszedł czas na nowe otwarcie. Galeria zmieniła właściciela, a ten sporo zainwestował, aby nie tylko poprawić jej wygląd, ale także funkcjonalność i tym samym zwiększyć komfort robienia zakupów. Nowa elewacja, przebudowana strefa restauracyjna, wymieniona posadzka w pasażu handlowym, wyodrębnienie strefy wypoczynkowej, nowe, energooszczędne oświetlenie LED – to tylko wybrane zmiany, jakie zaszły w tym centrum handlowym w Toruniu w trakcie wielkiej modernizacji prowadzonej w latach 2018-2019.

Akcent na ekologię

Większość z nas zaczyna zwracać baczną uwagę na swoje zachowania, które mogą mieć wpływ na stan środowiska naturalnego. Segregujemy śmieci, w miarę możliwości staramy się ograniczać korzystanie z samochodów, inwestujemy w nowoczesne ogrzewanie. Okazuje się, że możemy także robić zakupy w duchu eco! Wystarczy tylko wybrać się na nie do Centrum Nowe Bielawy.

Ta galeria handlowa w Toruniu, jako jedyna w mieście, otrzymała prestiżowy certyfikat BREEAM In-Use. Jest on przyznawany proekologicznym obiektom, które stawiają na rozwiązania spełniające najwyższe wymogi efektywności energetycznej, a przy tym gwarantujące wysoki komfort korzystania z budynku.

Sklepy i marki, które lubisz

Siłą każdej galerii handlowej, nie tylko w Toruniu, są znajdujące się w niej sklepy. Jeśli klienci je lubią, mają zaufanie do ich marek i produktów, to zawsze chętnie zrobią w takim miejscu zakupy. Właściciel Centrum Nowe Bielawy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego galeria cały czas stara się przyciągać kolejne marki – choć już teraz lista sklepów jest imponująca.

W tym toruńskim centrum handlowym zrobisz zakupy w sklepach popularnych ( https://www.nowe-bielawy.pl/sklepy/ ) oraz lokalnych sieci spożywczych, odzieżowych, wnętrzarskich i innych, jak chociażby:

 • 5 10 15
 • Bartkowscy
 • Big Star
 • Carefour
 • CCC
 • Cukiernia Sowa
 • Douglas
 • Jysk
 • Pepco
 • RTV Euro AGD
 • Ryłko
 • Vision Express
 • Wojas
 • Ziaja

W Centrum Nowe Bielawy działają też przydatne punkty usługowe oraz restauracje – w tym między innymi ciesząca się duża popularnością wśród mieszkańców Torunia KFC. Można tutaj zjeść smacznie i szybko, co ma istotne znaczenie podczas np. sobotnich zakupów z całą rodziną. Łącznie w toruńskiej galerii działa 70 najemców i ta liczba stale się zwiększa.

Zakupy z rodziną? Świetny pomysł!

Dużym atutem Centrum Nowe Bielawy jest to, że w tej galerii handlowej doskonale czują się rodziny z dziećmi. Jest to zasługa między innymi stworzenia wewnętrznego placu zabaw dla najmłodszych. Każdy rodzic dobrze wie, że dzieci dość szybko zaczynają się nudzić podczas zakupów i potrafią być wtedy nieznośne, odbierając resztki przyjemności z shoppingu.

W takim momencie idealnie sprawdzi się właśnie wewnętrzny plac zabaw, na którym dziecko może się wyszaleć i pozbyć nadmiaru energii. Rodzice w tym czasie nieco odsapną, aby nabrać sił przed dalszym buszowaniem po sklepach.

Centrum Nowe Bielawy jest przy tym bardzo przestronne, bo zajmuje powierzchnię użytkową około 25 tysięcy metrów kwadratowych. Nie ma więc mowy o ciasnocie – również na parkingu, co jest szalenie ważne dla zmotoryzowanych klientów. Do dyspozycji kierowców jest 1250 komfortowych miejsc parkingowych – co ważne, nie „poupychanych”, ale na tyle dużych, aby każdy mógł swobodnie manewrować i znaleźć dogodne miejsce postojowe dla siebie. Docenią to zwłaszcza mniej doświadczeni kierowcy.

Do tej galerii w Toruniu można się oczywiście dostać na różne sposoby, w tym komunikacją publiczną czy własnym rowerem, a nawet spacerem – obiekt znajduje się dokładnie pośrodku między trzema dużymi osiedlami, czyli Bielawy, Rubinkowo oraz Na Skarpie.

Przypomnijmy: galeria handlowa Centrum Nowe Bielawy mieści się w Toruniu przy ulicy Olsztyńskiej 8. Zdecydowanie warto tam zajrzeć, jeśli jeszcze nie miałeś takiej okazji.

Artykuł partneraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here