Naga MarketsFXTM aktualizuje ofertę dla najbardziej zaawansowanych inwestorów. Nowy rachunek MT5 Pro według brokera ma być wysoce konkurencyjnym wyborem dla społeczności inwestorów. 


FXTM jeszcze na początku lutego poinformowało o uzyskaniu licencji brytyjskiej komisji nadzoru finansowego FCA, które jest trzecim podmiotem, które uznało działalność brokera za zgodne z swoimi wymogami.

Przedsiębiorstwo jednak bardziej niż na wymaganiach regulatorów skupia się na wymaganiach swoich klientów. Tak bowiem do życia powołano nowych rachunek MT5 Pro.

Co znajdziemy w nowym rachunku? 

Nowy rachunek łączy w sobie nie tylko konkurencyjny spread (już od 0,2 pips) ale i… brak prowizji. Broker chwali się również brakiem ograniczeń w liczbie i wolumenie transakcji co jest możliwe dzięki ilości i jakości dostawców płynności FXTM.

Ponadto broker zapewnia różny poziom lewarowania. Inwestor korzystający z oferty FXTM będzie mógł handlować z dźwignią w wysokości nawet 1:200. Będzie to możliwe jednak prawdopodobnie do momentu wejścia w życie nowych przepisów ESMA, które silnie ograniczają dźwignię finansową na instrumentach CFD.

Rachunek demo 

Poza ofertą brokera, użytkownicy nowego rachunku MT5 Pro będą mogli korzystać z zalet najnowszej wersji platformy MetaQuotes. MetaTrader5 umożliwia bowiem częściowe wypełnianie zleceń, hedging, netting a także znacząco poszerza liczbę timeframe’ów do których przyzwyczaili się użytkownicy MetaTrader4. Załóż bezpłatny rachunek demonstracyjny i sprawdź możliwości nowego rachunku FXTM MT5 Pro!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here