Naga MarketsfxproWe współpracy z brokerem – naszym pośrednikiem w handlu instrumentami finansowymi – niezwykle ważne jest zaufanie. FxPro wychodzi z podobnego założenia i stawia na transparentność swoich działań. Broker opublikował wczoraj notę prasową w której upublicznia wybrane statystyki swojej działalności w ostatnim kwartale 2015 roku.


Statystyki powinny zaciekawić przede wszystkim aktywnych traderów rynku walutowego – opublikowane dane dotyczą procentowego udziału poślizgów cenowych oraz rekwotowań, które tak bardzo potrafią doskwierać prywatnym inwestorom.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według zebranych w okresie 3 ostatnich miesięcy minionego roku danych, aż 37,5% poślizgów cenowych wywarło pozytywny wpływ na pozycję klienta – to znaczy w przypadku sprzedaży cena wykonania byłą nieznacznie wyższa od obowiązującej podczas składania zlecenia, lub niższa w przypadku transakcji kupna. Nieco większy udział w całości bo aż 37,7% posiadają transakcje przeprowadzone poprawnie – to znaczy w takich, w przypadku których nie nastąpił poślizg cenowy. Niemal jedna czwarta otwieranych pozycji zakończyła się mniej lub bardziej negatywnym poślizgiem.

Rekwotowania zdarzały się jeszcze rzadziej – ten problem dotknął zaledwie 5,95% otwieranych pozycji. 2,99% wszystkich rekwotowań okazały się bardziej atrakcyjne dla klienta.

Sprawdź ofertę FxPro – porównaj spready popularnych instrumentów finansowych

Przedstawiciele FxPro przyznają, że jakość oferowanych warunków handlowych jest firmy jednym z najważniejszych celów. CEO FxPro – Charalambos Psimolophitis skomentował ostatnie wyniki słowami: “Patrząc na statystyki egzekucji zleceń ostatniego kwartału, zauważalna jest ciągłość symetrii w przypadku poślizgów cenowych. Ostatnie wyniki zapewniają, że FxPro oferuje rzetelne i bezstronne warunki transkacyjne.”

Ostatni rok dla brokera był dosyć pracowity – firma wypracowała nowe rozwiązania handlowe, dostarczyła klientom nowy typ produktów oraz powiększyła bazę instrumentów dostępnych do obrotu.

Wypróbuj zalety handlu algorytmicznego lub stwórz własny model quant z pomocą narzędzi FxPro.

Zdrowy rozsądek podpowiada, że każdą informację przekazaną z polecenia brokera warto należy przyjąć z dystansem. Najbardziej zatwardziałych zwolenników często spiskowych teorii powyższe dane najprawdopodobniej nie przekonają. Wydaje się jednak, że po głośnej aferze IronFX coraz mniej brokerów będzie starać się doić swoich klientów, na rzecz zapewnienia mu profesjonalnej usługi w nadziei, że ten pozostanie dłużej aktywny. Klient zarabiający będzie nadal korzystał z usług swojego dotychczasowego pośrednika co oznacza wyższe dochody brokera z jego podstawowej działalności.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here