Naga Marketsfx_proBroker FxPro informację o uzupełnieniu swojej oferty o platformę handlową Meta Trader 5 po raz pierwszy podał w styczniu. Wczoraj natomiast oficjalnie potwierdzono jej uruchomienie, którego powodem miał być rosnący popyt i zainteresowanie najnowszą wersją wśród inwestorów indywidualnych.


Nowa twarz produktu od MetaQuotes

O ile MT5 już od dłuższego czasu dostępny jest na rynku, to MetaQuotes nie było w stanie zachęcić większości inwestorów do przerzucenia się na platformę ze starszej wersji oznaczonej numerem 4. FxPro zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o młodszego brata MT4 w celu trafienia w gusta jeszcze szerszej gamy inwestorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Screen poglądowy MT5
Screen poglądowy MT5

Prezes przedsiębiorstwa – Charalambos Psimolophitis – cytowany w komunikacie prasowym stwierdził, że „uruchomienie FxPro MT5 spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Mamy nadzieję, że pomoże to w przyciągnięciu nowych klientów.”

Dzięki zastosowaniu platformy MT5 klienci regulowanego przez FCA oraz CySEC brokera FxPro będą mieli dostęp do pełnych rozwiązań rynkowych w modelu STP.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here