FxGrow działa zgodnie z dyrektywą instrumentów finansowych na rynkach europejskich (MiFID). Realizacja zleceń w modelu STP gwarantuje brak rekwotowań, odrzucen zleceń oraz udziału Dealing Desku czy konfliktu na lini Klient-Broker. Inwestorzy  na niezawodnych, nowoczesnych i łatwych w użyciu platformach MT4 oraz NetStation. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem, nie ma więc mowy o konflikcie interesów Klient-Broker.

Niezawodne i łatwe w obsłudze platformy MT4 oraz NetStation dostępne również w wersjach mobilnych pozwalają naszym klientom na możliwość otwierania, zamykania oraz modyfikowania transakcji niezależnie od miejsca pobytu. Celem każdego inwestora jest pomnażanie swojego kapitału dlatego też domeną FxGrow jest nieustanne doskonalenie srodowiska handlowego tak, aby trading stał się łatwy, prosty, przyjemny, a przede wszystkim efektywny. Sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem, w każdym z nich pokładamy wielkie nadzieje, a nasz entuzjastyczny zespół oferuje wsparcie w języku polskim i dokłada wszelkich starań aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego klienta oferując innowacyjne, szyte na miarę srodowisko handlowe i warunki transakcyjne zależne od indywidualnych planów inwestycyjnych.

W celu dostosowania się do różnych potrzeb, poziomów doświadczenia rynkowego, wielkości kapitału lub zasad zarządzania ryzykiem i umiejętności poszczególnych Klientów, FxGrow oferuje dwa rodzaje rachunków: ECB oraz ECN Plus, oba wspierane przez technologie STP i ECN.

Ponadto, każdy klient FxGrow może liczyć na:

  • Ultra niskie spready od 0.00001 pipsa
  • Dostęp do przełomowych platform inwestycyjnych takich jak NetStation i MT4
  • Inwestycje u regulowanego i zaufanego brokera
  • Zobowiązanie do przejrzystosci i ochrony klienta
  • Szybkie i bezpieczne metody płatności
  • Brak dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku