Conotoxia

FxGrow nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

FxGrow – informacje o brokerze

FxGrow jest marką Growell Capital założoną w 2008 roku. Broker obsługuje klientów detalicznych oraz instytucjonalnych w ponad 100 krajach.

Od 2012 spółka Growell Capital jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) z licencją (CIF) nr. 214/13. FxGrow podlega również dyrektywom unijnym określonym przez MiFID. W Polsce, FxGrow działa na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego numer 2590060.

FxGrow – warunki transakcyjne oraz oferta

FxGrow oferuje dostęp do głównych kontraktów na różnicę kursową, łącznie ponad 160 instrumentów handlowych w tym par walutowych, towarów, metali szlachetnych, indeksów oraz kryptowalut. Traderzy mogą obracać tymi instrumentami na platformie MetaTrader 4 w wersji desktopowej, mobilnej oraz webowej. Ponadto, inwestorzy mogą wykorzystać sygnały z Zulu-Trade.

Handel odbywa się na jednym z trzech rodzajów kont – ECN, ECN-PLUS, ECN-VIP – a dostęp do nich jest uzależniony od wielkości złożonego depozytu. Rachunek ECN można założyć od 100 dolarów, ECN-PLUS od 1.000 dolarów, a VIP od 10 tysięcy dolarów. Wyższy status konta oznacza także niższe spready. Wszystkie rachunki zabezpieczone są przed możliwością wystąpienia ujemnego depozytu.. Dokładniejsze zestawienie warunków handlowych zaprezentowano w poniższej tabeli:

Broker regulowany przez FxGrow jest regulowany przez CySEC. Posiada także zezwolenie KNF
Minimalny depozyt 100 USD
Rodzaje kont ECN, ECN-PLUS, ECN-VIP
Waluta depozytu USD, EUR, PLN
Maksymalna dźwignia 30:1 dla par walutowych
Minimalna wartość transakcji 0,01
Hedging Tak
Scalping Tak
Dostępne Instrumenty CFD na waluty, towary, metale szlachetne, indeksy, kryptowaluty
Wpłaty karty płatnicze, przelewy bankowe, e-Portfele (np. SKrill), cashU
Wypłaty karty płatnicze, przelewy bankowe, e-Portfele (np. SKrill), cashU

Źródło: FxGrow

ANALIZY FXGROW

Wytypuj wyniki NFP i odbierz $100 na rachunek handlowy!

FxGrow zaprasza swoich fanów na Facebooku do składania prognoz wskaźnika NFP – zmiany zatrudnienia w sektorze publicznym (Non Farm Payrolls), który zostanie ogłoszony w tym tygodniu...
AKTUALNOŚCI

Platformy transakcyjne oferowane przez FxGrow

Flagową platformą brokera FxGrow jest desktopowa wersja MetaTrader 4 na komputery z systemem Windows oraz MacOS. Urządzenia mobilne obsługiwane są przez MT 4 w wersji na Android lub iOS. Oprócz tego klienci mogą skorzystać z webowej wersji platformy MT4 o nazwie WebTrader.

Platforma MetaTrader 4 jest bardzo popularna wśród traderów detalicznych. Oferuje zaawansowane narzędzia analityczne, a także możliwość tworzenia własnych wskaźników, skryptów czy automatów (EA).

Dodatkowe usługi

Traderzy, którzy nie mogą poświęcić czas na budowanie własnych strategii albo mają problemy z kontrolowaniem swoich emocji mogą skorzystać z sygnałów dostarczanym przez Zulu-Trade.

Dla każdego typu konta, FxGrow udostępnia portal Trading Central, gdzie można znaleźć analizy i sygnały handlowe. Niezależność Trading Central jest tym, co wyróżnia TC wśród innych dostępnych narzędzi, opinii czy komentarzy, których współczesny trader znajdzie na pęczki w sieci. Fenomen Trading Central polega na tym, iż skutecznie łączy metody analizy kierunkowej danych aktywów ze wskaźnikami matematycznymi. Metodologia jest stosowana przez zespół ekspertów ds. zarządzania portfelem i inwestycjami.

Klienci FxGrow mogą także skorzystać z hostingu platformy MetaTrader 4 przez serwer VPS. Usługa ta jest bezpłatna dla posiadaczy rachunków ECN-VIP, a w pozostałych przypadkach kosztuje 10 dolarów / miesięcznie.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o FxGrow.

Podsumowanie

Działający w modelu ECN broker FxGrow może być brany pod uwagę przez traderów szukających oferty z niskimi spreadami i ochroną przed ujemnym depozytem. Platformy MetaTrader 4 znane większości traderów detalicznych sprawiają ułatwiają analizę oraz egzekucję zleceń.

Nowinki i informacje związane z brokerem są dostępne pod dedykowanym tagiem FxGrow.