Naga MarketsRafael Alexander Neustadt, CEO FXFlat jest zadowolony z podjętej decyzji. Jego zdaniem MetaTrader 5 czeka świetlana przyszłość.

Prawdopodobnie nie istnieje bardziej popularna platforma obrotu CFD od MetaTrader 4. Praktycznie każdy, kto traktuje trading nieco bardziej poważnie ma na swoim dysku flagowy produkt zespołu MetaQuotes. Programiści nie spoczywają jednak na laurach i już od jakiegoś czasu reklamują nową, ulepszoną wersję MetaTradera piątej generacji. FxFlat jako pierwszy w Niemczech broker wprowadził właśnie MT5 do swojej oferty.


Za popularność MetaTradera odpowiadają prostota użytkowania, rozbudowany zasób narzędzi analitycznych wbudowanych w platformę oraz… liczba brokerów rynku OTC oferujących swoje usługi właśnie za pośrednictwem programu ze stajni MetaQuotes.

Ciężko wymienić brokera, który nie umożliwia handlu za pośrednictwem MT4. Coraz ciężej znaleźć też brokera, który dodatkowo nie oferuje skorzystania z unikalnych możliwości MetaTrader5. Od dziś, z funkcji najnowszej wersji popularnego programu skorzystać będą mogli również Niemcy.

Czytaj więcej o MetaTrader 5 >>>

Znani ze swojej niechęci do nowoczesnych technologii (czy wiecie, że u naszego zachodniego sąsiada wciąż nieco ponad 80% rozliczeń pieniężnych dokonywanych jest w żywej gotówce?) Niemcy będą mogli rozpocząć handel na MT5 dzięki ofercie rodzimego brokera – FXFlat. Spełniający rygorystyczne wymogi BaFin (niemieckiego odpowiednika KNF) FXFlat działa w modelu STP (straight through processing) czyli w dużym skrócie – nie występuje tu konflikt interesów pomiędzy brokerem a jego klientami.

FXFlat jest pierwszym w Niemczech brokerem oferującym handel na platformie MetaTrader 5, zarówno w formie webowej jak i teminalu mobilnego. Widzimy jak ogromnym zainteresowaniem cieszyła się platforma MetaTrader 4, więc logicznym posunięciem z naszej strony jest rozszerzenie oferty produktowej – komentuje CEO FXFlat, Rafael Neustadt. Prezes FXFlat planuje również skorzystanie z możliwości jakie niesie ze sobą MetaTrader 5 (multi asset trading) i we współpracy z Interactive Brokers zamierza wprowadzić do oferty FxFlat kontrakty terminowe oraz akcje.

Znam wielu traderów korzystających zarówno z MetaTrader w wersji czwartej jak i piątej. Jestem pewien, że MetaTrader 5 jako platforma znacznie bardziej rozbudowana ma świetlaną przyszłość wśród niemieckich traderów – podsumowuje Neustadt.

Skorzystaj z naszej porównywarki brokerów i sprawdź który z nich oferuje najnowszą platformę MetaTrader 5 od MetaQuotes >>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na GOLD 21.04.2017
Następny artykułOd inwestora do scalpera – AUDCAD re-testuje lokalne wsparcie
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here