Naga Markets

Już w sobotę podczas Konferencji FxCuffs zapraszamy na wykład “Zagrożenia w rozliczeniach podatkowych dochodów z FX“. Spotkanie poprowadzi Pani Barbara Mierosławska – doradca podatkowy. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu firmy TAX Finanse Rachunkowość Edukacja Twórczość Spółka z o.o.

Na wykładzie dowiecie się tego o czym wielu inwestorów nie wie, a ta niewiedza nie jest usprawiedliwieniem przed organami skarbowymi:  • Czy wszystkie dochody z FX muszą być opodatkowane?
  • Jak urząd skarbowy dowiaduje się o transakcjach na rynkach zagranicznych?
  • Jedyny prawidłowy sposób przeliczeń walutowych dochodów otrzymywanych z zagranicy.
  • Jak automatycznie dokonywać rozliczeń podatkowych z FX?
  • W jaki sposób wykorzystać przepisy podatkowe do zminimalizowania podatku?
  • Co jest najważniejsze w kontakcie z urzędem skarbowym?

 

Pani Barbara Mierosławska prowadzi poczytny blog autorski: – TwójInternetTwojePodatki, publikuje w kwartalniku AlterBusiness, na blogu SuperKsiegowa.pl. Jest autorką książki “Księga przychodów i rozchodów – krok po kroku” napisanej w 2013 r. na zamówienie Grupy Wydawniczej HELION – gdzie zyskała status bestselera. Prowadzi konferencje on-line dla inwestorów osiągających dochody z rynków kapitałowych. Jest ekspertem podatkowym branży e-biznesu. Stworzyła pierwsze w Polsce oprogramowanie do rozliczania, dla celów podatkowych, przychodów otrzymywanych z zagranicy z inwestycji kapitałowych. Poza działalnością zawodową pasjonuje się malowaniem na szkle i kreatywnym rozwiązywaniem problemów.

Koniecznie zarejestruj się na konferencję FxCuffs i sprawdź co jeszcze oferuje uczestnikom największe polskie wydarzenie Forex! Zostały ostatnie miejsca, nie czekaj!Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here