Naga Marketsnetworking_ccX-Trade Brokers w ramach swojego stanowiska wystawowego podczas FxCuffs organizował będzie sesję networkingową ze znanymi polskimi blogerami ekonomicznymi. Przez dwa dni każdy zainteresowany będzie miał możliwość wzięcia udziału w kameralnych dyskusjach oraz indywidualnej rozmowy z zaproszonymi gośćmi. 


Kiedy i gdzie?

 • Piątek (11 marca) – w godzinach 16:30 – 21:00
 • Sobota (12 marca) – w godzinach 11:30 – 14:00
Zapraszamy do strefy networkingowej na 1 piętrze. Eksperci z branży fintech będą czekać na Państwa, żeby porozmawiać o najnowszych technologiach w finansach, o oszczędzaniu i o zarabianiu na technologiach. Lista omawianych tematów poniżej:

Nowe technologie w finansach

 • Jak aplikacje mobilne zmieniły życie klientów instytucji finansowych?
 • Płatności mobilne – telefon zamiast kart
 • Nowe możliwości – po co nam smartwatche?

Prowadzący: Miłosz Gromski i Radek Zalewski, Techwondo.pl

Te artykuły również Cię zainteresują
Oszczędzanie – fakty i mity

 • Czy wierzysz w polski system emerytalny?
 • Czy już oszczędzasz samodzielnie? A jeśli tak, to jak?
 • Na rynku jest dużo więcej mitów niż faktów – w trakcie dyskusji spróbujemy kilka z nich obalić i pokazać najefektywniejsze sposoby pomnażania majątku

Prowadzący: Tomasz Jaroszek, Doradca.tv

Jak zarobić na trendach technologicznych?

 • Technologiczni giganci walczą na całego. Kursy ich akcji ciągle rosną. Jednak czy będzie tak zawsze?
 • Gdzie jest sufit ich możliwości? Kto odpadnie jako pierwszy z tego wyścigu?
 • Na których trendach technologicznych będzie można zarobić w najbliższych latach?

Prowadzący: Artur Roguski, WhySoSocial.pl

Kim są prowadzący?

gromskiMiłosz Gromski – geek, gadżeciarz, miłośnik nowych technologii. Zawodowo PR-owiec pracujący w świecie finansów. Specjalizuje się w komunikacji takich obszarów finansów, jak bankowość internetowa i mobilna oraz nowe technologie. Autor wideobloga Techwondo, poświęconego nowym technologiom.

zalewskiRadosław Zalewski – miłośnik nowych technologii, w szczególności interesują go technologie mobilne, wirtualna rzeczywistość, wearables i drony. Zawodowo zajmuje się rozwojem aplikacji mobilnych. Twórca popularnych rozwiązań mobilnych na rynku bankowym. Autor wideobloga Techwondo, poświęconego nowym technologiom.

jaroszekTomasz Jaroszek – dziennikarz, szkoleniowiec i inwestor indywidualny, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Ponad 6 lat spędził w redakcjach mediów ekonomicznych, przeprowadzając wywiady z prezesami spółek oraz analizując rynki finansowe i sektor bankowy. Obecnie przedsiębiorca i autor projektu Doradca.tv. Jako inwestor indywidualny skupia się głównie na rynku akcji. W swoich opracowaniach porusza temat wpływu informacji płynących z mediów na psychologię inwestowania.

roguskiArtur Roguski – pasjonat mediów społecznościowych, nowych technologii oraz gier. Do tego magister psychologii mediów i bloger, autor bloga WhySoSocial. Specjalista w zakresie content marketingu oraz marketingu w mediach społecznościowych. Obecnie pracuje w RingierAxelSpringer Polska. Prywatnie fan sportów walki, piłki nożnej, gier online i ciężkiego, gitarowego brzmienia.

Wejściówki na FxCuffs oraz pełny plan konferencji oraz targów znajdziesz na stronie https://expo.fxcuffs.pl. Serdecznie zapraszamy!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here