Naga MarketsFxCuffs-logoJuż w najbliższy piątek rozpocznie się największe wydarzenie forexowe w Polsce! FxCuffs to połączenie targów, konferencji oraz gali, na której zostaną rozdane nagrody w siedmiu kategoriach! Jeśli jesteś w jakikolwiek sposób związany z inwestowaniem na rynku walutowym, nie może Cię tam zabraknąć! Zostało tylko około 50 darmowych wejściówek, kto pierwszy ten lepszy.


Interesuje Cię oferta brokerów i banków? Zajrzyj na targi, na których prezentować się będą największe instytucje finansowe w Polsce. Poznasz najnowsze promocje, dostaniesz gratisy, może uda Ci się nawiązać ciekawe kontakty. Może jesteś zainteresowany założeniem konta u któregoś z brokerów? Podczas tego rodzaju targów masz dostęp do promocji, które normalnie nie są dostępne. Dodatkowo możesz porównać ofertę wszystkich brokerów w jednym miejscu!

Chcesz się dokształcić? Zapisz się na konferencję! Prelegentami będą polskie i światowe autorytety. Główną gwiazdą konferencji będzie Jack Schwager – znany ekspert zajmujący się kontraktami futures i funduszami hedgingowymi. Autor wielu cieszących się popularnością książek z dziedziny finansów. Aby móc uczęszczać w wykładach, należy zapisać się tutaj. Zostało tylko parę darmowych miejsc, kto pierwszy, ten lepszy!

FxCuffs odbędzie się w nowozbudowanym Centrum Kongresowym w Krakowie. To perełka architektury wybudowana za 350 mln złotych. Obecnie jest to najnowocześniejsze w Polsce wielofunkcyjne centrum konferencyjne przeznaczone do wielu zastosowań, od koncertów po konferencje. FxCuffs będzie jednym z pierwszych wydarzeń organizowanych w Centrum Kongresowym.

Zapraszamy do zobaczenia krótkiej zapowiedzi wideo FxCuffs i do zapisu na konferencję:

FxCuffs 13 i 14 Marca – Kraków ICE Congress Centre from Film Time – Agencja Filmowa on Vimeo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here