Naga MarketsPodczas FxCuffs 2016 uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładu Jacka Maliszewskiego – przewodniczącego kapituły czuwającego nad przebiegiem Konkursu „Mankiety FxCuffs” oraz głównego ekonomisty DMK. Natomiast już w środę (13 stycznia), o godzinie 10:00, J. Maliszewski poprowadzi webinar wprowadzający do FxCuffs.


Strategie inwestycyjne o zerowym ryzyku

Jacek Maliszewski opowie na webinarze o Strategii CONDOR opcyjny oraz STRADDLE opcyjny. Zapomnij o tradingu z użyciem czystych zleceń take-profit oraz stop-loss bez korzystania z opcji. Zobaczysz, że przy inwestycjach opcyjnych liczba stratnych transakcji spada niemal… do zera!

  • Poznasz dwie Strategie – krok po kroku
  • Dowiesz się jak zarządzać portfelem opcji
  • Oraz jak ostatecznie zamknąć pozycję

ŚRODA, 13 STYCZNIA, GODZINA 10:00 – BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wygraj książkę Jacka Maliszewskiego!

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]„W tym roku kurs EUR/USD spadnie poniżej parytetu 1.00″ – Jacek Maliszewski[/pullquote]

NIESPODZIANKA! Na Webinarze będzie do wygrania 5 książek autorstwa prowadzącego: “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie”. Więcej informacji na temat pozycji można uzyskać bezpośrednio na stronach księgarni Maklerska.pl

CHCĘ ZDOBYĆ KSIĄŻKĘ

O prowadzącym

Jacek Maliszewski
Jacek Maliszewski

Z rynkiem instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe związany jest od 1996 roku, kiedy to zajmowałem stanowisko szefa Zespołu Zarządzania Ryzykiem w Pomorskim Banku Kredytowym ze Szczecina. Z zawodu jest statystykiem i ekonometrykiem, jak również finansistą-matematykiem. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla inwestorów z technik inwestycyjnych na rynku opcji walutowych oraz opcji na stopę procentową. Po wielu latach bycia niezależnym Traderem postanowił uczyć młodych Inwestorów sztuki spekulacji na rynku opcji.

Na co dzień pracuje dla Przedsiębiorców, budując im strategie zarządzania Ryzykiem. Jeśli chcesz wiedzieć, jak robią to specjaliści – koniecznie przyjdź na Webinar.

Prywatnie jest pasjonatem gry w Szachy (przed laty grał w finale Drużynowych Mistrzostw Polski) oraz gry w brydża sportowego – czyli gry w której rachunek prawdopodobieństwa, statystyka i konsekwencja działań zgodnych z kanonami odgrywa ważną rolę – podobnie jak to ma miejsce przy inwestowaniu na rynkach finansowych.

ZAPISZ SIĘ!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here